2018-2019 Sezonu 12. Hafta Programı
14
Aralık
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ  83 
A KOLEJİ  70 
14
Aralık
MERSİN ÜNİVERSİTESİ  48 
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE  83 
15
Aralık
İSTANBULGÜCÜ  54 
BAYRAKLI BELEDİYESİ  74 
15
Aralık
URLA BELEDİYESİ  93 
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  87 
15
Aralık
EDREMİT BLD. GÜRESPOR  92 
BURSA BŞB.  80 
15
Aralık
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE  100 
MERSİN BŞB. GELİŞİM  64 
15
Aralık
YALOVA VİP GENÇLİK  76 
NESİBE AYDIN  69 
16
Aralık
GALATASARAY GELİŞİM  59 
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM  53 
2018-2019 Sezonu 13. Hafta Programı
21
Aralık
NESİBE AYDIN  0 
İSTANBULGÜCÜ  0 
21
Aralık
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM  0 
URLA BELEDİYESİ  0 
21
Aralık
MERSİN BŞB. GELİŞİM  0 
EDREMİT BLD. GÜRESPOR  0 
21
Aralık
BAYRAKLI BELEDİYESİ  0 
A KOLEJİ  0 
22
Aralık
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE  0 
YALOVA VİP GENÇLİK  0 
22
Aralık
BURSA BŞB.  0 
MERSİN ÜNİVERSİTESİ  0 
22
Aralık
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  0 
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE  0 
23
Aralık
GALATASARAY GELİŞİM  0 
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ  0 
1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
05.10.2018 13:00 2BA2883 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN 60 - 91 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
05.10.2018 14:00 2BA2888 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 88 - 59 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
05.10.2018 15:00 2BA2885 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu A KOLEJİ 68 - 54 BURSA BŞB. 0
05.10.2018 18:00 2BA2884 İZMİR Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 58 - 55 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
06.10.2018 13:00 2BA2890 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 79 - 84 URLA BELEDİYESİ 0
06.10.2018 14:00 2BA2886 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 67 - 63 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
06.10.2018 15:00 2BA2889 BALIKESİR Edremit Spor Salonu Youtube / TBF TV EDREMİT BLD. GÜRESPOR 81 - 51 GALATASARAY GELİŞİM 0
06.10.2018 17:00 2BA2887 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 60 - 64 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12.10.2018 13:30 2BA2891 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN 58 - 64 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
12.10.2018 14:00 2BA2898 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 83 - 73 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
12.10.2018 16:30 2BA2895 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 71 - 57 YALOVA VİP GENÇLİK 0
12.10.2018 18:00 2BA2893 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 56 - 72 A KOLEJİ 0
13.10.2018 14:00 2BA2894 ANTALYA Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 58 - 68 İSTANBULGÜCÜ 0
13.10.2018 14:00 2BA2897 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 70 - 62 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
14.10.2018 13:00 2BA2896 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 66 - 63 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
14.10.2018 14:00 2BA2892 BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 69 - 63 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
17.10.2018 13:00 2BA2906 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 60 - 69 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
17.10.2018 13:30 2BA2899 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN 91 - 89 BURSA BŞB. 0
17.10.2018 14:00 2BA2902 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 73 - 44 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
17.10.2018 15:00 2BA2903 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 96 - 57 GALATASARAY GELİŞİM 0
17.10.2018 15:00 2BA2901 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu TV52 A KOLEJİ 80 - 53 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
17.10.2018 17:00 2BA2904 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 45 - 70 URLA BELEDİYESİ 0
17.10.2018 18:00 2BA2905 BALIKESİR Edremit Spor Salonu Youtube / TBF TV EDREMİT BLD. GÜRESPOR 50 - 59 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
17.10.2018 18:00 2BA2900 İZMİR Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 67 - 61 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.10.2018 14:00 2BA2908 ANTALYA Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 66 - 85 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
20.10.2018 14:00 2BA2911 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 74 - 43 YALOVA VİP GENÇLİK 0
20.10.2018 15:00 2BA2913 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu Youtube / TBF TV ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 78 - 54 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
20.10.2018 16:00 2BA2912 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 74 - 55 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
20.10.2018 16:30 2BA2909 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 63 - 91 A KOLEJİ 0
21.10.2018 13:00 2BA2910 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 72 - 75 İSTANBULGÜCÜ 0
21.10.2018 14:00 2BA2907 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 63 - 60 NESİBE AYDIN 0
21.10.2018 14:00 2BA2914 BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 76 - 65 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
26.10.2018 13:30 2BA2915 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN 71 - 66 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
26.10.2018 14:00 2BA2920 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 82 - 56 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
26.10.2018 15:00 2BA2917 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu A KOLEJİ 78 - 57 GALATASARAY GELİŞİM 0
26.10.2018 18:00 2BA2916 İZMİR Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 80 - 38 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
27.10.2018 14:00 2BA2918 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 45 - 50 URLA BELEDİYESİ 0
27.10.2018 14:00 2BA2921 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 85 - 60 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
27.10.2018 17:00 2BA2919 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 63 - 79 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
28.10.2018 14:00 2BA2922 BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 70 - 80 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
02.11.2018 14:00 2BA2928 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu Youtube / TBF TV ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 69 - 53 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
02.11.2018 18:00 2BA2930 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 54 - 89 BURSA BŞB. 0
03.11.2018 14:00 2BA2929 ANTALYA Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 93 - 73 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
03.11.2018 14:00 2BA2925 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 74 - 58 A KOLEJİ 0
03.11.2018 15:00 2BA2927 BALIKESİR Edremit Spor Salonu Youtube / TBF TV EDREMİT BLD. GÜRESPOR 88 - 61 YALOVA VİP GENÇLİK 0
03.11.2018 16:00 2BA2926 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 75 - 65 İSTANBULGÜCÜ 0
03.11.2018 16:30 2BA2923 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 53 - 50 NESİBE AYDIN 0
04.11.2018 15:30 2BA2924 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 54 - 63 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.11.2018 13:30 2BA2931 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN 79 - 64 GALATASARAY GELİŞİM 0
09.11.2018 15:00 2BA2933 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu TV52 A KOLEJİ 64 - 70 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
09.11.2018 18:00 2BA2932 İZMİR Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 61 - 59 URLA BELEDİYESİ 0
09.11.2018 18:00 2BA2938 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 65 - 83 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
10.11.2018 14:00 2BA2934 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 58 - 52 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
10.11.2018 14:00 2BA2936 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 90 - 62 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
10.11.2018 17:00 2BA2935 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 59 - 64 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
11.11.2018 14:00 2BA2937 BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 88 - 89 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.11.2018 14:00 2BA2942 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 51 - 73 İSTANBULGÜCÜ 0
16.11.2018 14:00 2BA2943 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu Youtube / TBF TV ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 72 - 53 YALOVA VİP GENÇLİK 0
17.11.2018 14:00 2BA2946 ANTALYA Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 79 - 73 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
17.11.2018 14:00 2BA2939 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 79 - 73 NESİBE AYDIN 0
17.11.2018 15:00 2BA2940 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 66 - 62 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
17.11.2018 15:00 2BA2941 BALIKESİR Edremit Spor Salonu Youtube / TBF TV EDREMİT BLD. GÜRESPOR 66 - 68 A KOLEJİ 0
17.11.2018 16:30 2BA2945 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 62 - 93 BURSA BŞB. 0
06.12.2018 14:00 2BA2944 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 60 - 78 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.11.2018 13:30 2BA2947 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN 41 - 82 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
23.11.2018 15:00 2BA2949 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu A KOLEJİ 55 - 47 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
23.11.2018 18:00 2BA2953 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 86 - 81 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
23.11.2018 18:00 2BA2948 İZMİR Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 75 - 65 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
24.11.2018 13:00 2BA2951 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 69 - 56 URLA BELEDİYESİ 0
24.11.2018 14:00 2BA2950 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 60 - 66 YALOVA VİP GENÇLİK 0
24.11.2018 14:00 2BA2954 ANTALYA Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 64 - 72 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
25.11.2018 13:00 2BA2952 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. 99 - 55 GALATASARAY GELİŞİM 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.11.2018 14:00 2BA2956 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 43 - 63 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
30.11.2018 14:00 2BA2958 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 77 - 51 İSTANBULGÜCÜ 0
01.12.2018 14:00 2BA2960 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 62 - 69 BURSA BŞB. 0
01.12.2018 15:00 2BA2955 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 63 - 57 NESİBE AYDIN 0
01.12.2018 16:00 2BA2959 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 83 - 49 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
01.12.2018 17:00 2BA2957 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 71 - 81 A KOLEJİ 0
02.12.2018 13:00 2BA2961 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 50 - 54 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
02.12.2018 16:00 2BA2962 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 64 - 80 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
07.12.2018 13:30 2BA2963 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN 68 - 52 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
07.12.2018 15:00 2BA2965 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu TV52 A KOLEJİ 75 - 61 İSTANBULGÜCÜ 0
07.12.2018 16:30 2BA2970 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 39 - 70 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
07.12.2018 18:00 2BA2964 İZMİR Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 86 - 74 YALOVA VİP GENÇLİK 0
07.12.2018 18:00 2BA2968 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 46 - 58 URLA BELEDİYESİ 0
08.12.2018 14:00 2BA2969 ANTALYA Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 63 - 54 GALATASARAY GELİŞİM 0
09.12.2018 13:00 2BA2967 BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 88 - 78 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
09.12.2018 14:00 2BA2966 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 56 - 54 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
14.12.2018 14:00 2BA2973 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu Youtube / TBF TV ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 83 - 70 A KOLEJİ 0
14.12.2018 14:00 2BA2974 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 48 - 83 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
15.12.2018 14:00 2BA2977 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 93 - 87 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
15.12.2018 14:00 2BA2972 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 54 - 74 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
15.12.2018 15:00 2BA2975 BALIKESİR Edremit Spor Salonu Youtube / TBF TV EDREMİT BLD. GÜRESPOR 92 - 80 BURSA BŞB. 0
15.12.2018 16:00 2BA2976 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 100 - 64 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
15.12.2018 17:00 2BA2971 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 76 - 69 NESİBE AYDIN 0
16.12.2018 13:00 2BA2978 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 59 - 53 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.12.2018 13:30 2BA2979 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN - İSTANBULGÜCÜ 0
21.12.2018 16:30 2BA2985 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM - URLA BELEDİYESİ 0
21.12.2018 18:00 2BA2980 İZMİR Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ - A KOLEJİ 0
21.12.2018 18:00 2BA2983 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM - EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
22.12.2018 14:00 2BA2984 ANTALYA Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
22.12.2018 14:00 2BA2981 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE - YALOVA VİP GENÇLİK 0
22.12.2018 14:00 2BA2982 BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. - MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
23.12.2018 13:00 2BA2986 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.12.2018 14:00 2BA2988 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
28.12.2018 14:00 2BA2991 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ - MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
28.12.2018 15:00 2BA2987 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu A KOLEJİ - NESİBE AYDIN 0
29.12.2018 14:00 2BA2989 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ - MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
29.12.2018 14:00 2BA2994 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ - GALATASARAY GELİŞİM 0
29.12.2018 15:00 2BA2992 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR - AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
29.12.2018 16:00 2BA2993 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
29.12.2018 17:00 2BA2990 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK - BURSA BŞB. 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.01.2019 13:30 2BA2995 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN - BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
04.01.2019 16:30 2BA3000 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM - EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
04.01.2019 18:00 2BA2998 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM - YALOVA VİP GENÇLİK 0
05.01.2019 13:00 2BA2996 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE - A KOLEJİ 0
05.01.2019 14:00 2BA2999 ANTALYA Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
05.01.2019 14:00 2BA3002 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
06.01.2019 14:00 2BA2997 BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. - İSTANBULGÜCÜ 0
06.01.2019 16:30 2BA3001 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0