Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 13.10.2017 17:30 3EA836 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 99 - 83 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
1 14.10.2017 14:00 3EA837 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 111 - 29 KEPEZ BELEDİYE 0
1 14.10.2017 15:00 3EA838 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 66 - 77 HALİLİYE BELEDİYE 0
1 14.10.2017 16:00 3EA839 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 80 - 78 ROTA KOLEJİ 0
1 14.10.2017 16:00 3EA840 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 50 - 104 FMV IŞIKSPOR 0
1 14.10.2017 17:00 3EA841 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 85 - 61 BİLECİK BELEDİYESİ 0
2 21.10.2017 14:00 3EA844 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 71 - 54 İSTEM KOLEJİ 0
2 21.10.2017 16:00 3EA842 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 53 - 103 İTÜ 0
2 21.10.2017 16:00 3EA843 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 58 - 69 ARTVİN BELEDİYE 0
2 21.10.2017 17:30 3EA846 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 75 - 60 EFE SPOR 0
2 21.10.2017 18:30 3EA845 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 94 - 80 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
2 22.10.2017 15:00 3EA847 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 62 - 98 BORNOVA BELEDİYESİ 0
3 27.10.2017 17:30 3EA848 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 66 - 69 FMV IŞIKSPOR 0
3 28.10.2017 14:00 3EA850 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 86 - 77 MUĞLA ORMAN 0
3 28.10.2017 14:00 3EA852 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 78 - 46 KEPEZ BELEDİYE 0
3 28.10.2017 15:00 3EA851 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 115 - 94 BİLECİK BELEDİYESİ 0
3 28.10.2017 16:00 3EA849 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 89 - 71 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
3 28.10.2017 17:00 3EA853 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 65 - 67 ROTA KOLEJİ 0
4 04.11.2017 16:00 3EA859 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 70 - 85 EFE SPOR 0
4 04.11.2017 16:00 3EA856 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 66 - 80 İSTEM KOLEJİ 0
4 04.11.2017 16:00 3EA857 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 82 - 80 BORNOVA BELEDİYESİ 0
4 04.11.2017 17:30 3EA861 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 66 - 72 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
4 04.11.2017 18:30 3EA860 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 82 - 85 İTÜ 0
4 05.11.2017 15:00 3EA865 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 68 - 76 HALİLİYE BELEDİYE 0
5 10.11.2017 17:30 3EA866 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 76 - 61 MUĞLA ORMAN 0
5 11.11.2017 14:00 3EA868 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 66 - 68 EFE SPOR 0
5 11.11.2017 14:00 3EA871 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 76 - 69 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
5 11.11.2017 15:00 3EA869 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 89 - 77 ROTA KOLEJİ 0
5 11.11.2017 16:00 3EA870 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 61 - 91 BİLECİK BELEDİYESİ 0
5 11.11.2017 16:00 3EA867 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 73 - 64 FMV IŞIKSPOR 0
6 18.11.2017 16:00 3EA883 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 61 - 82 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
6 18.11.2017 16:00 3EA880 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 65 - 70 ARTVİN BELEDİYE 0
6 18.11.2017 16:00 3EA881 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 84 - 65 HALİLİYE BELEDİYE 0
6 18.11.2017 17:30 3EA885 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 61 - 66 İTÜ 0
6 18.11.2017 18:30 3EA884 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 122 - 80 KEPEZ BELEDİYE 0
6 19.11.2017 15:00 3EA889 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 84 - 94 İSTEM KOLEJİ 0
7 25.11.2017 14:00 3EA891 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 45 - 75 ARTVİN BELEDİYE 0
7 25.11.2017 14:00 3EA892 A ANTALYA Antalya Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 54 - 84 ROTA KOLEJİ 0
7 25.11.2017 14:00 3EA893 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 54 - 71 FMV IŞIKSPOR 0
7 25.11.2017 16:00 3EA890 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 97 - 59 MUĞLA ORMAN 0
7 25.11.2017 17:00 3EA899 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 67 - 80 EFE SPOR 0
7 26.11.2017 15:00 3EA900 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 66 - 73 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
8 01.12.2017 17:30 3EA903 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 63 - 44 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
8 02.12.2017 16:00 3EA906 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 77 - 78 BORNOVA BELEDİYESİ 0
8 02.12.2017 16:00 3EA907 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 102 - 67 BİLECİK BELEDİYESİ 0
8 02.12.2017 16:00 3EA912 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 76 - 46 KEPEZ BELEDİYE 0
8 02.12.2017 16:00 3EA909 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 69 - 92 İTÜ 0
8 02.12.2017 18:30 3EA911 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 90 - 100 İSTEM KOLEJİ 0
9 09.12.2017 14:00 3EA915 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 51 - 66 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
9 09.12.2017 14:00 3EA917 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 83 - 61 MUĞLA ORMAN 0
9 09.12.2017 15:00 3EA916 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 85 - 71 EFE SPOR 0
9 09.12.2017 16:00 3EA914 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 56 - 64 ARTVİN BELEDİYE 0
9 09.12.2017 18:30 3EA919 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 73 - 70 ROTA KOLEJİ 0
9 10.12.2017 15:00 3EA924 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 61 - 69 FMV IŞIKSPOR 0
10 15.12.2017 19:00 3EA931 A İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ 78 - 69 İSTEM KOLEJİ 0
10 16.12.2017 16:00 3EA933 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 75 - 79 KEPEZ BELEDİYE 0
10 16.12.2017 16:00 3EA930 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 58 - 78 HALİLİYE BELEDİYE 0
10 16.12.2017 17:00 3EA937 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 63 - 89 BORNOVA BELEDİYESİ 0
10 16.12.2017 17:30 3EA936 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 54 - 70 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
10 18.12.2017 14:00 3EA927 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 79 - 74 İTÜ 0
11 23.12.2017 14:00 3EA938 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 77 - 80 BORNOVA BELEDİYESİ 0
11 23.12.2017 14:00 3EA942 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 66 - 73 ARTVİN BELEDİYE 0
11 23.12.2017 15:00 3EA939 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 69 - 72 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
11 23.12.2017 16:00 3EA940 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 79 - 73 EFE SPOR 0
11 23.12.2017 16:00 3EA941 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 58 - 56 FMV IŞIKSPOR 0
11 24.12.2017 15:00 3EA948 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 77 - 56 MUĞLA ORMAN 0
12 29.12.2017 17:30 3EA955 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 81 - 64 KEPEZ BELEDİYE 0
12 30.12.2017 16:00 3EA956 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 76 - 63 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
12 30.12.2017 16:00 3EA953 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 100 - 77 BİLECİK BELEDİYESİ 0
12 30.12.2017 16:00 3EA950 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 63 - 67 İTÜ 0
12 30.12.2017 17:00 3EA960 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 58 - 78 HALİLİYE BELEDİYE 0
12 30.12.2017 17:30 3EA954 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 85 - 58 İSTEM KOLEJİ 0
13 06.01.2018 14:00 3EA966 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 62 - 83 BORNOVA BELEDİYESİ 0
13 06.01.2018 14:00 3EA962 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 84 - 93 İTÜ 0
13 06.01.2018 16:00 3EA963 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 74 - 72 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
13 06.01.2018 16:00 3EA964 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 71 - 62 MUĞLA ORMAN 0
13 06.01.2018 18:30 3EA967 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 92 - 86 EFE SPOR 0
13 07.01.2018 15:00 3EA973 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 69 - 88 ARTVİN BELEDİYE 0
14 13.01.2018 14:00 3EA977 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 81 - 67 İTÜ 0
14 13.01.2018 16:00 3EA975 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 65 - 77 BORNOVA BELEDİYESİ 0
14 13.01.2018 16:00 3EA976 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 61 - 70 EFE SPOR 0
14 13.01.2018 17:30 3EA982 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 90 - 65 MUĞLA ORMAN 0
14 13.01.2018 18:30 3EA980 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 67 - 75 ARTVİN BELEDİYE 0
14 14.01.2018 15:00 3EA984 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 38 - 67 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
15 19.01.2018 17:30 3EA986 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 64 - 62 ROTA KOLEJİ 0
15 20.01.2018 14:00 3EA988 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 83 - 72 HALİLİYE BELEDİYE 0
15 20.01.2018 15:00 3EA989 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 76 - 77 KEPEZ BELEDİYE 0
15 20.01.2018 16:00 3EA990 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 84 - 70 FMV IŞIKSPOR 0
15 20.01.2018 16:00 3EA987 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 81 - 67 BİLECİK BELEDİYESİ 0
15 21.01.2018 17:00 3EA991 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 67 - 59 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
16 27.01.2018 16:00 3EA992 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 70 - 91 HALİLİYE BELEDİYE 0
16 27.01.2018 16:00 3EA993 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 60 - 59 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
16 27.01.2018 16:00 3EA994 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 75 - 60 İSTEM KOLEJİ 0
16 27.01.2018 17:30 3EA1000 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 67 - 70 ARTVİN BELEDİYE 0
16 27.01.2018 18:30 3EA997 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 93 - 89 BORNOVA BELEDİYESİ 0
16 28.01.2018 15:00 3EA1002 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 62 - 51 İTÜ 0
17 03.02.2018 14:00 3EA1011 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 87 - 55 BİLECİK BELEDİYESİ 0
17 03.02.2018 14:00 3EA1006 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 79 - 72 KEPEZ BELEDİYE 0
17 03.02.2018 15:00 3EA1008 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 82 - 81 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
17 03.02.2018 16:00 3EA1009 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 80 - 59 MUĞLA ORMAN 0
17 03.02.2018 16:00 3EA1005 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 68 - 66 ROTA KOLEJİ 0
17 03.02.2018 17:00 3EA1014 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 70 - 64 FMV IŞIKSPOR 0
18 10.02.2018 16:00 3EA1016 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 83 - 60 İSTEM KOLEJİ 0
18 10.02.2018 16:00 3EA1017 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 90 - 49 İTÜ 0
18 10.02.2018 16:00 3EA1018 A MUĞLA Muğla Atatürk Spor Salonu MUĞLA ORMAN 58 - 69 ARTVİN BELEDİYE 0
18 10.02.2018 17:30 3EA1024 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 67 - 50 BORNOVA BELEDİYESİ 0
18 10.02.2018 18:30 3EA1021 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 88 - 93 HALİLİYE BELEDİYE 0
18 11.02.2018 15:00 3EA1026 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 60 - 66 KEPEZ BELEDİYE 0
19 16.02.2018 17:30 3EA1029 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 83 - 65 EFE SPOR 0
19 17.02.2018 14:00 3EA1030 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 93 - 87 BİLECİK BELEDİYESİ 0
19 17.02.2018 14:00 3EA1035 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 67 - 57 ROTA KOLEJİ 0
19 17.02.2018 15:00 3EA1032 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 63 - 86 FMV IŞIKSPOR 0
19 17.02.2018 16:00 3EA1033 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 67 - 76 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
19 17.02.2018 17:00 3EA1037 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 63 - 52 MUĞLA ORMAN 0
20 23.02.2018 17:30 3EA1040 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 92 - 67 İSTEM KOLEJİ 0
20 24.02.2018 16:00 3EA1041 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 85 - 75 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
20 24.02.2018 16:00 3EA1042 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 77 - 63 KEPEZ BELEDİYE 0
20 24.02.2018 16:00 3EA1043 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 73 - 76 BORNOVA BELEDİYESİ 0
20 24.02.2018 17:30 3EA1048 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 75 - 64 HALİLİYE BELEDİYE 0
20 24.02.2018 18:30 3EA1045 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 83 - 72 BİLECİK BELEDİYESİ 0
21 03.03.2018 14:00 3EA1054 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 66 - 87 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
21 03.03.2018 15:00 3EA1056 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 59 - 73 MUĞLA ORMAN 0
21 03.03.2018 16:00 3EA1057 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 64 - 71 FMV IŞIKSPOR 0
21 03.03.2018 16:00 3EA1053 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 94 - 78 EFE SPOR 0
21 03.03.2018 17:00 3EA1061 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 70 - 79 ARTVİN BELEDİYE 0
21 04.03.2018 15:00 3EA1063 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 59 - 74 ROTA KOLEJİ 0
22 09.03.2018 17:30 3EA1064 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 72 - 73 BORNOVA BELEDİYESİ 0
22 10.03.2018 16:00 3EA1065 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 97 - 65 İTÜ 0
22 10.03.2018 16:00 3EA1066 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 57 - 53 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
22 10.03.2018 16:00 3EA1067 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 79 - 78 HALİLİYE BELEDİYE 0
22 10.03.2018 17:00 3EA1073 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 78 - 56 İSTEM KOLEJİ 0
22 10.03.2018 17:30 3EA1070 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 69 - 61 BİLECİK BELEDİYESİ 0
23 17.03.2018 12:00 3EA1078 A KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 65 - 80 ROTA KOLEJİ 0
23 17.03.2018 14:00 3EA1083 A ŞANLIURFA Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 68 - 71 EFE SPOR 0
23 17.03.2018 15:00 3EA1080 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 48 - 97 ARTVİN BELEDİYE 0
23 17.03.2018 16:00 3EA1081 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 66 - 65 MUĞLA ORMAN 0
23 17.03.2018 16:00 3EA1077 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 88 - 94 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
23 17.03.2018 18:30 3EA1086 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 88 - 91 FMV IŞIKSPOR 0
24 23.03.2018 17:30 3EA1088 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 78 - 56 HALİLİYE BELEDİYE 0
24 24.03.2018 16:00 3EA1089 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 86 - 65 İSTEM KOLEJİ 0
24 24.03.2018 16:00 3EA1092 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 76 - 63 BİLECİK BELEDİYESİ 0
24 24.03.2018 17:00 3EA1098 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 73 - 63 İTÜ 0
24 24.03.2018 17:30 3EA1095 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 63 - 56 ROTA KOLEJİ 0
24 24.03.2018 18:00 3EA1090 A AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 104 - 71 KEPEZ BELEDİYE 0
25 31.03.2018 14:00 3EA1101 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 79 - 86 FMV IŞIKSPOR 0
25 31.03.2018 14:00 3EA1106 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 71 - 69 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
25 31.03.2018 15:00 3EA1103 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 67 - 100 BORNOVA BELEDİYESİ 0
25 31.03.2018 16:00 3EA1104 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 61 - 92 ARTVİN BELEDİYE 0
25 31.03.2018 18:30 3EA1110 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 115 - 92 MUĞLA ORMAN 0
25 01.04.2018 15:00 3EA1111 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 75 - 106 EFE SPOR 0
26 07.04.2018 15:00 3EA1120 A İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 101 - 75 HALİLİYE BELEDİYE 0
26 07.04.2018 15:00 3EA1118 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 74 - 84 İSTEM KOLEJİ 0
26 07.04.2018 15:00 3EA1116 A DENİZLİ Yüksekçıta Okulları Kapalı Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 94 - 88 KEPEZ BELEDİYE 0
26 07.04.2018 15:00 3EA1113 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 95 - 38 BİLECİK BELEDİYESİ 0
26 07.04.2018 15:00 3EA1114 A AYDIN Mimar Sinan Spor Salonu EFE SPOR 75 - 70 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
26 07.04.2018 15:00 3EA1123 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 52 - 68 ROTA KOLEJİ 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 03.11.2017 14:30 3EA854 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 83 - 66 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
1 04.11.2017 14:00 3EA858 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 78 - 80 BOLU SPOR 0
1 04.11.2017 15:00 3EA855 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 64 - 74 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
1 04.11.2017 15:00 3EA864 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 92 - 81 FETHİYE BELEDİYE 0
1 04.11.2017 18:00 3EA862 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 65 - 52 GEMLİK BASKETBOL 0
1 04.11.2017 18:00 3EA863 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 78 - 62 MERSİN BŞB. 0
2 11.11.2017 16:30 3EA872 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 89 - 79 İZMİR BŞB. 0
2 11.11.2017 16:30 3EA877 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 64 - 55 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
2 11.11.2017 17:00 3EA873 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 73 - 81 FİNAL SPOR 0
2 11.11.2017 17:00 3EA874 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 71 - 74 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
2 11.11.2017 17:00 3EA876 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 74 - 63 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
2 12.11.2017 17:00 3EA875 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 70 - 62 UPS SPOR 0
3 17.11.2017 14:30 3EA878 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 78 - 70 MERSİN BŞB. 0
3 18.11.2017 14:00 3EA882 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 63 - 73 FETHİYE BELEDİYE 0
3 18.11.2017 15:00 3EA887 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 84 - 67 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
3 18.11.2017 18:00 3EA886 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 92 - 75 GEMLİK BASKETBOL 0
3 18.11.2017 19:30 3EA888 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 53 - 55 BOLU SPOR 0
4 25.11.2017 13:00 3EA895 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 86 - 71 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
4 25.11.2017 16:30 3EA894 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 62 - 59 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
4 25.11.2017 16:30 3EA901 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 69 - 62 FİNAL SPOR 0
4 25.11.2017 17:00 3EA896 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 90 - 63 İZMİR BŞB. 0
4 25.11.2017 18:00 3EA898 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 49 - 105 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
4 26.11.2017 17:00 3EA897 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 72 - 71 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
5 01.12.2017 14:30 3EA902 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 82 - 74 GEMLİK BASKETBOL 0
5 02.12.2017 13:00 3EA910 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 85 - 51 MERSİN BŞB. 0
5 02.12.2017 14:00 3EA908 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 51 - 71 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
5 02.12.2017 15:00 3EA904 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 71 - 75 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
5 02.12.2017 15:30 3EA905 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 56 - 62 FETHİYE BELEDİYE 0
5 02.12.2017 18:00 3EA913 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 89 - 56 UPS SPOR 0
3 06.12.2017 15:00 3EA879 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 69 - 58 UPS SPOR 0
6 09.12.2017 15:00 3EA923 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 82 - 76 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
6 09.12.2017 16:30 3EA918 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 102 - 87 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
6 09.12.2017 17:00 3EA920 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 78 - 61 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
6 09.12.2017 17:00 3EA921 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 67 - 64 FİNAL SPOR 0
6 09.12.2017 18:00 3EA922 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 79 - 59 İZMİR BŞB. 0
6 10.12.2017 16:30 3EA925 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 62 - 58 BOLU SPOR 0
7 15.12.2017 14:30 3EA926 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 79 - 62 UPS SPOR 0
7 16.12.2017 13:00 3EA935 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 95 - 93 GEMLİK BASKETBOL 0
7 16.12.2017 14:00 3EA932 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 71 - 86 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
7 16.12.2017 15:00 3EA928 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 64 - 67 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
7 16.12.2017 16:30 3EA934 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 72 - 75 FETHİYE BELEDİYE 0
7 16.12.2017 18:00 3EA929 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 60 - 66 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
8 23.12.2017 15:00 3EA947 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 82 - 59 FİNAL SPOR 0
8 23.12.2017 16:30 3EA949 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 69 - 61 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
8 23.12.2017 17:00 3EA946 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 68 - 66 İZMİR BŞB. 0
8 23.12.2017 17:00 3EA943 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 70 - 60 MERSİN BŞB. 0
8 23.12.2017 18:00 3EA945 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 55 - 87 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
8 24.12.2017 17:00 3EA944 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 72 - 56 BOLU SPOR 0
9 29.12.2017 14:30 3EA951 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 92 - 71 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
9 30.12.2017 13:00 3EA959 B BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 85 - 75 UPS SPOR 0
9 30.12.2017 15:00 3EA952 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 91 - 77 İZMİR BŞB. 0
9 30.12.2017 16:30 3EA957 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 63 - 80 GEMLİK BASKETBOL 0
9 30.12.2017 16:30 3EA958 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 70 - 75 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
9 30.12.2017 19:00 3EA961 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 71 - 75 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
10 06.01.2018 14:00 3EA965 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 86 - 97 FİNAL SPOR 0
10 06.01.2018 15:00 3EA972 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 64 - 73 BOLU SPOR 0
10 06.01.2018 17:00 3EA971 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 70 - 67 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
10 06.01.2018 17:00 3EA968 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 71 - 58 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
10 06.01.2018 19:00 3EA970 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 70 - 62 MERSİN BŞB. 0
10 07.01.2018 17:00 3EA969 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 76 - 65 FETHİYE BELEDİYE 0
11 13.01.2018 13:00 3EA979 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 77 - 76 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
11 13.01.2018 15:00 3EA974 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 77 - 72 FİNAL SPOR 0
11 13.01.2018 16:30 3EA985 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 83 - 67 UPS SPOR 0
11 13.01.2018 16:30 3EA978 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 68 - 94 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
11 13.01.2018 17:00 3EA981 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 97 - 102 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
11 13.01.2018 19:00 3EA983 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 88 - 71 İZMİR BŞB. 0
12 27.01.2018 13:00 3EA996 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 84 - 61 İZMİR BŞB. 0
12 27.01.2018 16:30 3EA995 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 71 - 61 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
12 27.01.2018 17:00 3EA998 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 94 - 91 UPS SPOR 0
12 27.01.2018 18:30 3EA1001 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 74 - 67 FİNAL SPOR 0
12 28.01.2018 17:00 3EA1003 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 72 - 68 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
12 28.01.2018 17:00 3EA999 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 70 - 61 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
13 02.02.2018 14:30 3EA1004 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 63 - 74 BOLU SPOR 0
13 03.02.2018 14:00 3EA1010 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 60 - 79 MERSİN BŞB. 0
13 03.02.2018 15:00 3EA1007 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 76 - 66 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
13 03.02.2018 15:00 3EA1015 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 62 - 56 GEMLİK BASKETBOL 0
13 03.02.2018 17:00 3EA1013 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 64 - 72 FETHİYE BELEDİYE 0
13 03.02.2018 18:30 3EA1012 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 73 - 74 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
14 10.02.2018 13:00 3EA1020 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 83 - 86 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
14 10.02.2018 16:30 3EA1019 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 93 - 96 FİNAL SPOR 0
14 10.02.2018 17:00 3EA1022 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 74 - 66 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
14 10.02.2018 17:00 3EA1023 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 57 - 63 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
14 10.02.2018 18:00 3EA1025 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 65 - 60 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
14 11.02.2018 17:00 3EA1027 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 97 - 81 İZMİR BŞB. 0
15 16.02.2018 14:30 3EA1028 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 93 - 65 FETHİYE BELEDİYE 0
15 17.02.2018 14:00 3EA1034 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 72 - 79 GEMLİK BASKETBOL 0
15 17.02.2018 14:00 3EA1039 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 64 - 72 MERSİN BŞB. 0
15 17.02.2018 15:00 3EA1038 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 65 - 59 UPS SPOR 0
15 17.02.2018 15:00 3EA1031 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 71 - 63 BOLU SPOR 0
15 17.02.2018 17:00 3EA1036 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 72 - 67 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
16 24.02.2018 15:00 3EA1050 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 75 - 45 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
16 24.02.2018 16:30 3EA1051 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 74 - 84 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
16 24.02.2018 16:30 3EA1044 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 80 - 86 BOLU SPOR 0
16 24.02.2018 17:00 3EA1046 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 75 - 67 FİNAL SPOR 0
16 24.02.2018 18:00 3EA1049 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 82 - 79 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
16 26.02.2018 18:00 3EA1047 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 66 - 61 İZMİR BŞB. 0
17 02.03.2018 14:30 3EA1052 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 79 - 61 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
17 03.03.2018 14:00 3EA1058 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 71 - 66 UPS SPOR 0
17 03.03.2018 15:00 3EA1055 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 71 - 83 MERSİN BŞB. 0
17 03.03.2018 16:00 3EA1059 B BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 74 - 70 FETHİYE BELEDİYE 0
17 03.03.2018 17:00 3EA1060 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 64 - 73 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
17 03.03.2018 19:00 3EA1062 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 77 - 79 GEMLİK BASKETBOL 0
18 09.03.2018 18:00 3EA1069 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 80 - 72 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
18 10.03.2018 15:00 3EA1074 B MANİSA Çok Amaçlı Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 91 - 73 İZMİR BŞB. 0
18 10.03.2018 17:00 3EA1068 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 66 - 77 BOLU SPOR 0
18 10.03.2018 17:00 3EA1072 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 90 - 57 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
18 10.03.2018 18:00 3EA1071 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 73 - 90 FİNAL SPOR 0
18 11.03.2018 17:00 3EA1075 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 47 - 57 MERSİN BŞB. 0
19 16.03.2018 14:30 3EA1076 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 89 - 71 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
19 17.03.2018 13:00 3EA1085 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 88 - 66 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
19 17.03.2018 14:00 3EA1082 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 71 - 81 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
19 17.03.2018 15:00 3EA1079 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 62 - 75 FETHİYE BELEDİYE 0
19 17.03.2018 16:30 3EA1084 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 80 - 64 GEMLİK BASKETBOL 0
19 17.03.2018 19:00 3EA1087 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 68 - 74 UPS SPOR 0
20 24.03.2018 14:00 3EA1091 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 65 - 70 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
20 24.03.2018 15:00 3EA1099 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 79 - 59 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
20 24.03.2018 17:00 3EA1097 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 75 - 61 FİNAL SPOR 0
20 24.03.2018 18:30 3EA1096 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 76 - 68 BOLU SPOR 0
20 26.03.2018 18:00 3EA1093 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 63 - 79 FETHİYE BELEDİYE 0
20 26.03.2018 18:00 3EA1094 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 79 - 67 MERSİN BŞB. 0
21 30.03.2018 14:30 3EA1100 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 91 - 67 İZMİR BŞB. 0
21 31.03.2018 13:00 3EA1109 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 53 - 79 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
21 31.03.2018 15:00 3EA1102 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 70 - 79 GEMLİK BASKETBOL 0
21 31.03.2018 16:30 3EA1107 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 77 - 63 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
21 01.04.2018 16:30 3EA1108 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 57 - 62 UPS SPOR 0
21 01.04.2018 17:00 3EA1105 B MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 74 - 52 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
22 07.04.2018 14:00 3EA1121 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 74 - 73 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
22 07.04.2018 15:00 3EA1122 B MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 68 - 61 MERSİN BŞB. 0
22 07.04.2018 15:00 3EA1112 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 62 - 61 BOLU SPOR 0
22 07.04.2018 15:00 3EA1115 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 84 - 72 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
22 07.04.2018 15:00 3EA1117 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 55 - 82 GEMLİK BASKETBOL 0
22 07.04.2018 15:00 3EA1119 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 61 - 70 FETHİYE BELEDİYE 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
27 13.04.2018 15:00 3EA1125 ELEME GRUBU MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 81 - 65 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
27 13.04.2018 15:00 3EA1126 ELEME GRUBU İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 82 - 64 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
27 13.04.2018 17:30 3EA1124 ELEME GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 76 - 63 MERSİN BŞB. 0
27 14.04.2018 13:00 3EA1131 ELEME GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 75 - 63 ROTA KOLEJİ 0
27 14.04.2018 17:00 3EA1129 ELEME GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 66 - 47 HALİLİYE BELEDİYE 0
27 14.04.2018 17:30 3EA1128 ELEME GRUBU İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 68 - 64 GEMLİK BASKETBOL 0
27 14.04.2018 18:00 3EA1130 ELEME GRUBU AYDIN Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 79 - 83 FİNAL SPOR 0
27 15.04.2018 17:00 3EA1127 ELEME GRUBU MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 79 - 70 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
28 16.04.2018 14:00 3EA1134 ELEME GRUBU ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 69 - 73 BORNOVA BELEDİYESİ 0
28 16.04.2018 16:00 3EA1133 ELEME GRUBU BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 77 - 84 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
28 16.04.2018 18:00 3EA1132 ELEME GRUBU MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 71 - 95 ARTVİN BELEDİYE 0
28 17.04.2018 13:00 3EA1139 ELEME GRUBU İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 68 - 47 BOLU SPOR 0
28 17.04.2018 14:00 3EA1137 ELEME GRUBU ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 66 - 63 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
28 17.04.2018 14:30 3EA1138 ELEME GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 84 - 70 EFE SPOR 0
28 17.04.2018 18:00 3EA1136 ELEME GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 76 - 66 FMV IŞIKSPOR 0
28 18.04.2018 19:00 3EA1135 ELEME GRUBU DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 60 - 76 FETHİYE BELEDİYE 0
29 20.04.2018 13:00 3EA1141 ELEME GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 80 - 67 ROTA KOLEJİ 0
29 20.04.2018 19:00 3EA1140 ELEME GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 63 - 60 HALİLİYE BELEDİYE 0
29 20.04.2018 20:00 3EA1142 ELEME GRUBU İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 69 - 71 GEMLİK BASKETBOL 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
30 27.04.2018 14:30 3EA1143 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 71 - 79 BORNOVA BELEDİYESİ 0
30 28.04.2018 15:00 3EA1144 FİNAL GRUBU MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 86 - 76 ARTVİN BELEDİYE 0
30 28.04.2018 17:00 3EA1145 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 71 - 65 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
30 28.04.2018 19:00 3EA1146 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 60 - 56 BOLU SPOR 0
31 01.05.2018 13:00 3EA1147 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 79 - 81 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
31 01.05.2018 17:30 3EA1148 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 76 - 79 FİNAL SPOR 0
31 01.05.2018 18:00 3EA1149 FİNAL GRUBU İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 98 - 82 GEMLİK BASKETBOL 0
31 02.05.2018 18:00 3EA1150 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 80 - 56 FETHİYE BELEDİYE 0
32 04.05.2018 14:30 3EA1151 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 82 - 72 BOLU SPOR 0
32 05.05.2018 17:00 3EA1152 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 79 - 48 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
32 05.05.2018 17:00 3EA1153 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 76 - 85 ARTVİN BELEDİYE 0
32 05.05.2018 17:00 3EA1154 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 75 - 59 BORNOVA BELEDİYESİ 0
33 09.05.2018 13:00 3EA1156 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 78 - 73 GEMLİK BASKETBOL 0
33 09.05.2018 15:00 3EA1157 FİNAL GRUBU İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 63 - 79 FETHİYE BELEDİYE 0
33 09.05.2018 17:00 3EA1158 FİNAL GRUBU MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 78 - 72 FİNAL SPOR 0
33 09.05.2018 17:30 3EA1155 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 65 - 69 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
34 12.05.2018 15:00 3EA1161 FİNAL GRUBU İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 68 - 72 ARTVİN BELEDİYE 0
34 12.05.2018 17:00 3EA1162 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 63 - 50 BOLU SPOR 0
34 12.05.2018 17:00 3EA1159 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 64 - 71 FİNAL SPOR 0
34 12.05.2018 17:00 3EA1160 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 68 - 77 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
35 16.05.2018 13:00 3EA1164 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 85 - 80 BORNOVA BELEDİYESİ 0
35 16.05.2018 14:30 3EA1165 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 77 - 73 GEMLİK BASKETBOL 0
35 16.05.2018 16:30 3EA1163 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 76 - 68 FETHİYE BELEDİYE 0
35 16.05.2018 17:00 3EA1166 FİNAL GRUBU MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 96 - 57 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
36 19.05.2018 13:00 3EA1168 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 68 - 67 ARTVİN BELEDİYE 0
36 19.05.2018 15:00 3EA1169 FİNAL GRUBU İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 70 - 73 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
36 19.05.2018 17:00 3EA1170 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 55 - 71 FİNAL SPOR 0
36 19.05.2018 17:00 3EA1167 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 68 - 64 GEMLİK BASKETBOL 0
37 25.05.2018 16:30 3EA1171 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 60 - 62 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
37 26.05.2018 13:00 3EA1172 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 80 - 72 FETHİYE BELEDİYE 0
37 26.05.2018 15:00 3EA1174 FİNAL GRUBU İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 86 - 97 FİNAL SPOR 0
37 26.05.2018 17:00 3EA1173 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 67 - 61 GEMLİK BASKETBOL 0
38 29.05.2018 14:30 3EA1175 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
38 29.05.2018 18:00 3EA1176 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - BORNOVA BELEDİYESİ 0
38 30.05.2018 17:00 3EA1177 FİNAL GRUBU MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BOLU SPOR 0
38 30.05.2018 18:00 3EA1178 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
39 01.06.2018 16:30 3EA1179 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - GEMLİK BASKETBOL 0
39 02.06.2018 13:00 3EA1181 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR - FİNAL SPOR 0
39 02.06.2018 15:00 3EA1182 FİNAL GRUBU İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
39 02.06.2018 15:00 3EA1180 FİNAL GRUBU MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
40 05.06.2018 14:30 3EA1185 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
40 05.06.2018 18:00 3EA1183 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
40 05.06.2018 18:00 3EA1184 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE - BORNOVA BELEDİYESİ 0
40 06.06.2018 18:00 3EA1186 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - BOLU SPOR 0
41 08.06.2018 14:30 3EA1187 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
41 08.06.2018 16:30 3EA1188 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - BORNOVA BELEDİYESİ 0
41 09.06.2018 13:00 3EA1190 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
41 09.06.2018 15:00 3EA1189 FİNAL GRUBU MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
42 13.06.2018 15:00 3EA1192 FİNAL GRUBU İZMİR Bornova Atatürk Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - BOLU SPOR 0
42 13.06.2018 18:00 3EA1193 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - FİNAL SPOR 0
42 13.06.2018 18:00 3EA1194 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
42 13.06.2018 18:00 3EA1191 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Eldirek Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE - ARTVİN BELEDİYE 0
43 16.06.2018 00:00 3EA1195 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - FETHİYE BELEDİYE 0
43 16.06.2018 00:00 3EA1196 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - BOLU SPOR 0
43 16.06.2018 00:00 3EA1197 FİNAL GRUBU MANİSA Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BORNOVA BELEDİYESİ 0
43 16.06.2018 00:00 3EA1198 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0