1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12.10.2019 14:00 1BA2178 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - ADANA BASKETBOL 0
12.10.2019 15:15 1BA2182 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ 0
12.10.2019 16:00 1BA2179 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu BOTAŞ - OGM ORMANSPOR 0
12.10.2019 17:00 1BA2181 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
12.10.2019 17:30 1BA2177 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL - HATAY BŞB. 0
13.10.2019 15:15 1BA2176 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
19.10.2019 14:00 1BA2183 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 0
19.10.2019 15:15 1BA2187 ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
20.10.2019 13:00 1BA2186 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - İZMİT BELEDİYESPOR 0
20.10.2019 14:00 1BA2185 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
20.10.2019 15:15 1BA2188 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu BOTAŞ - GALATASARAY 0
20.10.2019 16:30 1BA2189 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
26.10.2019 14:00 1BA2190 ANKARA Ankara Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
26.10.2019 15:15 1BA2191 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL - BOTAŞ 0
27.10.2019 14:00 1BA2195 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - OGM ORMANSPOR 0
27.10.2019 15:15 1BA2196 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu BELLONA KAYSERİ BASKETBOL - BEŞİKTAŞ 0
27.10.2019 17:00 1BA2193 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - ADANA BASKETBOL 0
27.10.2019 17:30 1BA2192 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - HATAY BŞB. 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
02.11.2019 14:00 1BA2197 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - FENERBAHÇE 0
02.11.2019 16:00 1BA2199 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu BOTAŞ - SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
02.11.2019 16:00 1BA2202 ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BASKETBOL - BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 0
03.11.2019 14:00 1BA2200 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
03.11.2019 14:00 1BA2201 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL - GALATASARAY 0
03.11.2019 16:30 1BA2203 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - İZMİT BELEDİYESPOR 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.11.2019 14:00 1BA2204 ANKARA Ankara Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - ADANA BASKETBOL 0
09.11.2019 14:00 1BA2205 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
09.11.2019 14:00 1BA2206 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
09.11.2019 16:00 1BA2208 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu BELLONA KAYSERİ BASKETBOL - HATAY BŞB. 0
10.11.2019 17:00 1BA2210 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - OGM ORMANSPOR 0
10.11.2019 17:30 1BA2207 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - BOTAŞ 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.11.2019 14:00 1BA2211 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 0
23.11.2019 14:00 1BA2212 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
23.11.2019 14:00 1BA2213 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - GALATASARAY 0
23.11.2019 16:00 1BA2214 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu BOTAŞ - İZMİT BELEDİYESPOR 0
24.11.2019 14:00 1BA2215 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
24.11.2019 16:30 1BA2217 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.11.2019 14:00 1BA2218 ANKARA Ankara Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - OGM ORMANSPOR 0
30.11.2019 14:00 1BA2219 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - ADANA BASKETBOL 0
30.11.2019 16:00 1BA2223 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
30.11.2019 17:00 1BA2220 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
01.12.2019 14:00 1BA2221 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - BEŞİKTAŞ 0
01.12.2019 16:00 1BA2224 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu BELLONA KAYSERİ BASKETBOL - BOTAŞ 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
07.12.2019 14:00 1BA2225 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL - BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 0
07.12.2019 14:00 1BA2226 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - İZMİT BELEDİYESPOR 0
08.12.2019 16:00 1BA2228 ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BASKETBOL - BEŞİKTAŞ 0
08.12.2019 16:00 1BA2229 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu BOTAŞ - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
08.12.2019 16:00 1BA2230 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - GALATASARAY 0
08.12.2019 16:30 1BA2231 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
14.12.2019 14:00 1BA2233 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - OGM ORMANSPOR 0
14.12.2019 14:00 1BA2234 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - ADANA BASKETBOL 0
14.12.2019 16:00 1BA2236 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu BELLONA KAYSERİ BASKETBOL - SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
14.12.2019 17:00 1BA2237 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - FENERBAHÇE 0
14.12.2019 18:30 1BA2232 ANKARA Ankara Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
15.12.2019 16:15 1BA2238 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - HATAY BŞB. 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.12.2019 14:00 1BA2239 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - BEŞİKTAŞ 0
21.12.2019 14:00 1BA2241 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
21.12.2019 16:00 1BA2242 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu BOTAŞ - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
21.12.2019 17:00 1BA2243 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - GALATASARAY 0
22.12.2019 16:00 1BA2244 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 0
22.12.2019 16:30 1BA2245 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - ADANA BASKETBOL 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.12.2019 14:00 1BA2246 ANKARA Ankara Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - FENERBAHÇE 0
25.12.2019 18:00 1BA2247 ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BASKETBOL - OGM ORMANSPOR 0
25.12.2019 18:00 1BA2248 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
25.12.2019 18:00 1BA2249 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - BOTAŞ 0
25.12.2019 18:00 1BA2250 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu BELLONA KAYSERİ BASKETBOL - İZMİT BELEDİYESPOR 0
25.12.2019 19:00 1BA2252 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - HATAY BŞB. 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.12.2019 14:00 1BA2253 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - HATAY BŞB. 0
28.12.2019 14:00 1BA2254 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL - BEŞİKTAŞ 0
28.12.2019 14:00 1BA2255 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
28.12.2019 16:00 1BA2256 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu BOTAŞ - ADANA BASKETBOL 0
28.12.2019 16:00 1BA2257 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu BELLONA KAYSERİ BASKETBOL - GALATASARAY 0
28.12.2019 17:00 1BA2258 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
03.01.2020 18:00 1BA2261 ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BASKETBOL - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
04.01.2020 13:15 1BA2263 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - OGM ORMANSPOR 0
04.01.2020 13:30 1BA2260 ANKARA Ankara Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 0
04.01.2020 14:00 1BA2262 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - FENERBAHÇE 0
05.01.2020 14:00 1BA2265 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
05.01.2020 16:30 1BA2266 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - BOTAŞ 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.01.2020 14:00 1BA2268 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - BOTAŞ 0
11.01.2020 14:00 1BA2269 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - İZMİT BELEDİYESPOR 0
11.01.2020 16:00 1BA2272 ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BASKETBOL - SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
12.01.2020 13:30 1BA2267 ANKARA Ankara Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - GALATASARAY 0
12.01.2020 14:00 1BA2271 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE 0
12.01.2020 16:30 1BA2273 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.01.2020 14:00 1BA2275 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - BOTAŞ 0
18.01.2020 14:00 1BA2276 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL - OGM ORMANSPOR 0
18.01.2020 14:00 1BA2277 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - HATAY BŞB. 0
18.01.2020 16:00 1BA2278 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu BELLONA KAYSERİ BASKETBOL - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
18.01.2020 17:00 1BA2279 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - BEŞİKTAŞ 0
19.01.2020 16:00 1BA2280 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - ADANA BASKETBOL 0
1.Devre16.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.01.2020 14:00 1BA2281 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
25.01.2020 14:00 1BA2282 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
25.01.2020 16:00 1BA2285 ADANA Atatürk Spor Salonu ADANA BASKETBOL - İZMİT BELEDİYESPOR 0
25.01.2020 16:30 1BA2287 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - FENERBAHÇE 0
26.01.2020 14:00 1BA2284 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 0
26.01.2020 16:00 1BA2286 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu BOTAŞ - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
1.Devre17.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
31.01.2020 18:00 1BA2294 KOCAELİ Kocaeli Atatürk Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - HATAY BŞB. 0
31.01.2020 18:00 1BA2291 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE - BOTAŞ 0
31.01.2020 19:00 1BA2292 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - OGM ORMANSPOR 0
31.01.2020 19:00 1BA2289 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL 0
01.02.2020 14:00 1BA2288 ANKARA Ankara Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - BEŞİKTAŞ 0
01.02.2020 16:00 1BA2293 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu BELLONA KAYSERİ BASKETBOL - ADANA BASKETBOL 0
1.Devre18.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.02.2020 14:00 1BA2295 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - İZMİT BELEDİYESPOR 0