Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 30.09.2017 14:00 BGL2 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 72 - 67 BEŞİKTAŞ 0
1 01.10.2017 14:00 BGL3 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 129 - 52 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
1 01.10.2017 14:00 BGL5 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 51 - 84 ESKİŞEHİR BASKET 0
1 01.10.2017 14:30 BGL4 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 77 - 83 İSTANBUL BBSK 0
1 01.10.2017 17:00 BGL1 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 78 - 83 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
2 07.10.2017 15:00 BGL11 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 91 - 40 GAZİANTEP BASKETBOL 0
2 08.10.2017 14:00 BGL14 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 67 - 73 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
2 08.10.2017 14:00 BGL15 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 70 - 77 ANADOLU EFES 0
2 08.10.2017 16:00 BGL12 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 71 - 78 ESKİŞEHİR BASKET 0
2 08.10.2017 16:30 BGL13 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 56 - 90 TOFAŞ 0
3 14.10.2017 13:30 BGL23 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 88 - 45 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
3 14.10.2017 18:30 BGL21 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 44 - 86 ANADOLU EFES 0
3 15.10.2017 14:00 BGL22 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 68 - 82 TOFAŞ 0
3 15.10.2017 14:00 BGL25 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 80 - 86 GELİŞİM KOLEJİ 0
3 15.10.2017 18:30 BGL24 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 73 - 61 BEŞİKTAŞ 0
4 21.10.2017 13:00 BGL32 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 70 - 87 İSTANBUL BBSK 0
4 21.10.2017 13:00 BGL33 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 95 - 82 GELİŞİM KOLEJİ 0
4 22.10.2017 14:00 BGL34 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 84 - 71 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
4 22.10.2017 16:30 BGL31 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 61 - 77 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
4 22.10.2017 17:00 BGL35 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 87 - 64 GAZİANTEP BASKETBOL 0
5 28.10.2017 14:00 BGL45 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 87 - 78 ESKİŞEHİR BASKET 0
5 28.10.2017 15:00 BGL43 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 71 - 75 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
5 28.10.2017 15:00 BGL44 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 84 - 80 TOFAŞ 0
5 29.10.2017 16:00 BGL41 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 54 - 77 ANADOLU EFES 0
5 29.10.2017 16:15 BGL42 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 75 - 71 İSTANBUL BBSK 0
6 04.11.2017 14:00 BGL51 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 65 - 69 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
6 04.11.2017 15:00 BGL53 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 91 - 107 ANADOLU EFES 0
6 05.11.2017 13:00 BGL52 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 75 - 88 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
6 05.11.2017 14:00 BGL55 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 82 - 46 GAZİANTEP BASKETBOL 0
6 05.11.2017 15:30 BGL54 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 51 - 93 BEŞİKTAŞ 0
7 11.11.2017 13:00 BGL63 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 69 - 104 TOFAŞ 0
7 11.11.2017 16:00 BGL65 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 66 - 61 GELİŞİM KOLEJİ 0
7 12.11.2017 12:00 BGL61 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 109 - 54 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
7 12.11.2017 14:00 BGL64 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 85 - 76 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
7 12.11.2017 17:00 BGL62 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 73 - 69 BEŞİKTAŞ 0
8 18.11.2017 13:00 BGL71 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 75 - 100 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
8 18.11.2017 14:30 BGL72 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 76 - 67 ESKİŞEHİR BASKET 0
8 19.11.2017 14:00 BGL75 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 91 - 63 GAZİANTEP BASKETBOL 0
8 19.11.2017 15:30 BGL73 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 78 - 83 İSTANBUL BBSK 0
8 19.11.2017 16:00 BGL74 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 63 - 56 GELİŞİM KOLEJİ 0
9 26.11.2017 13:00 BGL83 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 67 - 85 TOFAŞ 0
9 26.11.2017 14:00 BGL84 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 85 - 79 BEŞİKTAŞ 0
9 26.11.2017 14:00 BGL85 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 115 - 50 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
9 26.11.2017 14:00 BGL81 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 77 - 96 ANADOLU EFES 0
9 26.11.2017 14:00 BGL82 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 100 - 55 ESKİŞEHİR BASKET 0
10 02.12.2017 12:00 BGL92 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 50 - 54 GELİŞİM KOLEJİ 0
10 02.12.2017 13:00 BGL95 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 86 - 54 GAZİANTEP BASKETBOL 0
10 03.12.2017 13:00 BGL93 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 75 - 89 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
10 03.12.2017 14:00 BGL91 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 84 - 96 ANADOLU EFES 0
10 03.12.2017 16:00 BGL94 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 67 - 70 TOFAŞ 0
11 09.12.2017 16:00 BGL102 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 86 - 89 BEŞİKTAŞ 0
11 10.12.2017 13:00 BGL103 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 109 - 67 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
11 10.12.2017 14:00 BGL105 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 79 - 63 GELİŞİM KOLEJİ 0
11 10.12.2017 14:00 BGL101 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 67 - 84 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
11 11.12.2017 12:00 BGL104 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TED ANKARA KOLEJLİLER 81 - 77 İSTANBUL BBSK 0
12 16.12.2017 12:00 BGL115 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 92 - 90 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
12 16.12.2017 13:00 BGL112 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 75 - 71 İSTANBUL BBSK 0
12 16.12.2017 14:00 BGL111 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 104 - 36 GAZİANTEP BASKETBOL 0
12 17.12.2017 13:00 BGL113 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 73 - 84 ESKİŞEHİR BASKET 0
12 17.12.2017 16:00 BGL114 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 55 - 75 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
13 24.12.2017 12:00 BGL124 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TED ANKARA KOLEJLİLER 91 - 100 ANADOLU EFES 0
13 24.12.2017 14:00 BGL121 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 105 - 54 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
13 24.12.2017 14:00 BGL122 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 61 - 58 ESKİŞEHİR BASKET 0
13 24.12.2017 14:00 BGL123 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 66 - 62 TOFAŞ 0
13 24.12.2017 16:00 BGL125 A GAZİANTEP Talat Özkarslı S.S GAZİANTEP BASKETBOL 62 - 52 BEŞİKTAŞ 0
14 29.12.2017 13:00 BGL133 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 79 - 76 GAZİANTEP BASKETBOL 0
14 29.12.2017 13:00 BGL134 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 94 - 84 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
14 30.12.2017 12:00 BGL131 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 83 - 51 BEŞİKTAŞ 0
14 30.12.2017 12:00 BGL132 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 63 - 78 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
14 30.12.2017 13:00 BGL135 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 70 - 79 GELİŞİM KOLEJİ 0
15 06.01.2018 13:00 BGL145 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 57 - 64 İSTANBUL BBSK 0
15 06.01.2018 14:00 BGL143 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 82 - 68 TOFAŞ 0
15 06.01.2018 14:00 BGL144 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 75 - 63 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
15 07.01.2018 12:00 BGL142 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 73 - 70 ESKİŞEHİR BASKET 0
15 07.01.2018 15:00 BGL141 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 63 - 44 GELİŞİM KOLEJİ 0
16 13.01.2018 14:00 BGL155 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 83 - 42 GAZİANTEP BASKETBOL 0
16 13.01.2018 16:00 BGL152 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 69 - 83 İSTANBUL BBSK 0
16 14.01.2018 12:00 BGL154 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TED ANKARA KOLEJLİLER 74 - 80 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
16 14.01.2018 13:00 BGL153 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 88 - 96 ESKİŞEHİR BASKET 0
16 14.01.2018 13:00 BGL151 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 60 - 109 ANADOLU EFES 0
17 16.01.2018 13:00 BGL164 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 83 - 45 BEŞİKTAŞ 0
17 16.01.2018 13:30 BGL165 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 60 - 70 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
17 16.01.2018 14:00 BGL163 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 84 - 63 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
17 17.01.2018 14:00 BGL162 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 81 - 77 ANADOLU EFES 0
17 17.01.2018 16:00 BGL161 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 78 - 72 TOFAŞ 0
18 20.01.2018 12:00 BGL171 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 90 - 59 İSTANBUL BBSK 0
18 20.01.2018 13:00 BGL172 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 77 - 76 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
18 20.01.2018 13:00 BGL173 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 72 - 53 GAZİANTEP BASKETBOL 0
18 20.01.2018 14:30 BGL175 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 79 - 88 GELİŞİM KOLEJİ 0
18 21.01.2018 17:30 BGL174 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 62 - 92 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 01.10.2017 13:00 BGL9 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 63 - 62 TRABZONSPOR 0
1 01.10.2017 14:00 BGL10 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 74 - 88 GALATASARAY 0
1 01.10.2017 15:00 BGL6 B SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 71 - 76 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1 01.10.2017 15:00 BGL8 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 99 - 69 PINAR KARŞIYAKA 0
1 01.10.2017 15:30 BGL7 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM 78 - 88 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
2 07.10.2017 13:00 BGL18 B İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY 96 - 80 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
2 07.10.2017 16:00 BGL16 B İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 84 - 66 BANVİT 0
2 08.10.2017 12:00 BGL20 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 64 - 71 TÜRK TELEKOM 0
2 08.10.2017 12:30 BGL19 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 63 - 84 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
2 08.10.2017 17:30 BGL17 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 87 - 55 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
3 14.10.2017 14:00 BGL27 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 71 - 74 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
3 15.10.2017 15:00 BGL28 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 48 - 70 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
3 15.10.2017 16:00 BGL26 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 105 - 70 TÜRK TELEKOM 0
3 15.10.2017 16:15 BGL29 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 64 - 86 PINAR KARŞIYAKA 0
3 15.10.2017 19:00 BGL30 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 74 - 66 TRABZONSPOR 0
4 21.10.2017 13:30 BGL37 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 79 - 93 PINAR KARŞIYAKA 0
4 21.10.2017 16:00 BGL40 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 80 - 83 BANVİT 0
4 22.10.2017 12:00 BGL36 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 85 - 62 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
4 22.10.2017 13:00 BGL38 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 73 - 82 GALATASARAY 0
4 22.10.2017 13:00 BGL39 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM 88 - 86 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
5 28.10.2017 12:00 BGL48 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 60 - 71 BANVİT 0
5 28.10.2017 20:00 BGL47 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 57 - 70 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
5 29.10.2017 14:00 BGL46 B ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM 67 - 86 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
5 29.10.2017 14:00 BGL49 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 78 - 72 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
5 29.10.2017 15:30 BGL50 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 79 - 35 TRABZONSPOR 0
6 04.11.2017 15:00 BGL59 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 77 - 50 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
6 04.11.2017 17:00 BGL60 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 94 - 85 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
6 05.11.2017 14:00 BGL58 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 96 - 93 TÜRK TELEKOM 0
6 05.11.2017 15:00 BGL57 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 59 - 84 PINAR KARŞIYAKA 0
6 05.11.2017 18:00 BGL56 B İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 63 - 54 TRABZONSPOR 0
7 12.11.2017 13:00 BGL66 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TÜRK TELEKOM 75 - 48 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
7 12.11.2017 13:00 BGL67 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 68 - 69 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
7 12.11.2017 15:00 BGL69 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 77 - 84 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
7 12.11.2017 15:30 BGL70 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 55 - 88 BANVİT 0
7 12.11.2017 17:30 BGL68 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 96 - 68 GALATASARAY 0
8 18.11.2017 14:00 BGL79 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 66 - 57 TRABZONSPOR 0
8 19.11.2017 14:00 BGL80 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 102 - 77 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
8 19.11.2017 14:00 BGL76 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 93 - 85 GALATASARAY 0
8 19.11.2017 15:00 BGL78 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 81 - 74 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
8 19.11.2017 17:30 BGL77 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 83 - 55 TÜRK TELEKOM 0
9 25.11.2017 12:00 BGL88 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 63 - 98 BANVİT 0
9 26.11.2017 12:00 BGL86 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu TÜRK TELEKOM 69 - 88 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
9 26.11.2017 13:00 BGL90 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 84 - 56 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
9 26.11.2017 14:30 BGL87 B İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 67 - 65 PINAR KARŞIYAKA 0
9 26.11.2017 15:00 BGL89 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 72 - 80 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
10 03.12.2017 11:30 BGL97 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 55 - 71 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
10 03.12.2017 13:00 BGL99 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 79 - 78 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
10 03.12.2017 14:00 BGL96 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 93 - 66 TÜRK TELEKOM 0
10 03.12.2017 15:00 BGL98 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 73 - 72 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
10 03.12.2017 17:30 BGL100 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 81 - 84 BANVİT 0
11 09.12.2017 12:00 BGL106 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 88 - 71 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
11 10.12.2017 13:00 BGL109 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 66 - 76 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
11 10.12.2017 13:00 BGL110 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TÜRK TELEKOM 78 - 82 TRABZONSPOR 0
11 10.12.2017 14:00 BGL108 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 57 - 67 GALATASARAY 0
11 10.12.2017 15:00 BGL107 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 64 - 94 PINAR KARŞIYAKA 0
12 16.12.2017 16:00 BGL117 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 75 - 59 GALATASARAY 0
12 17.12.2017 13:00 BGL120 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 84 - 65 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
12 17.12.2017 14:00 BGL118 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 63 - 67 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
12 17.12.2017 16:00 BGL116 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TÜRK TELEKOM 59 - 95 BANVİT 0
12 17.12.2017 17:30 BGL119 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 83 - 56 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
13 23.12.2017 15:00 BGL126 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 71 - 80 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
13 23.12.2017 17:30 BGL127 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 91 - 77 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
13 24.12.2017 13:00 BGL129 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 69 - 82 TÜRK TELEKOM 0
13 24.12.2017 14:00 BGL130 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 88 - 53 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
13 24.12.2017 14:00 BGL128 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 79 - 84 TRABZONSPOR 0
14 29.12.2017 13:00 BGL140 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 59 - 65 PINAR KARŞIYAKA 0
14 29.12.2017 14:00 BGL136 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 88 - 77 TÜRK TELEKOM 0
14 29.12.2017 15:00 BGL138 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 84 - 57 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
14 29.12.2017 17:00 BGL139 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 91 - 97 GALATASARAY 0
14 30.12.2017 14:00 BGL137 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 74 - 50 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
15 06.01.2018 17:30 BGL147 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 82 - 55 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
15 07.01.2018 12:00 BGL150 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 72 - 94 BANVİT 0
15 07.01.2018 15:00 BGL149 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 64 - 93 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
15 08.01.2018 14:00 BGL148 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM 71 - 84 GALATASARAY 0
15 10.01.2018 13:00 BGL146 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 58 - 74 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
16 13.01.2018 14:00 BGL158 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 69 - 83 PINAR KARŞIYAKA 0
16 13.01.2018 15:00 BGL159 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 93 - 43 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
16 14.01.2018 12:00 BGL156 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 81 - 82 TÜRK TELEKOM 0
16 14.01.2018 13:00 BGL157 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 71 - 79 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
16 14.01.2018 15:30 BGL160 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 82 - 61 TRABZONSPOR 0
17 16.01.2018 17:00 BGL170 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 69 - 105 BANVİT 0
17 16.01.2018 17:00 BGL166 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 64 - 69 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
17 17.01.2018 13:00 BGL169 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 66 - 89 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
17 17.01.2018 14:00 BGL167 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TÜRK TELEKOM 65 - 98 PINAR KARŞIYAKA 0
17 17.01.2018 17:00 BGL168 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 85 - 61 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
18 20.01.2018 15:00 BGL180 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 61 - 64 TRABZONSPOR 0
18 21.01.2018 13:00 BGL176 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 88 - 68 TÜRK TELEKOM 0
18 21.01.2018 14:00 BGL178 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 87 - 73 GALATASARAY 0
18 21.01.2018 16:00 BGL179 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 98 - 73 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
18 28.01.2018 17:30 BGL177 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 75 - 67 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
19 31.01.2018 13:00 BGL183 FİNAL GRUBU BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 77 - 79 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
19 31.01.2018 14:00 BGL186 FİNAL GRUBU İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 72 - 66 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
19 31.01.2018 15:00 BGL184 FİNAL GRUBU BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 92 - 70 İSTANBUL BBSK 0
19 31.01.2018 16:00 BGL181 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 103 - 68 GALATASARAY 0
19 31.01.2018 16:00 BGL182 FİNAL GRUBU İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 85 - 63 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
19 31.01.2018 17:30 BGL185 FİNAL GRUBU İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 61 - 59 GELİŞİM KOLEJİ 0
20 03.02.2018 14:00 BGL190 FİNAL GRUBU İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 85 - 70 BANVİT 0
20 04.02.2018 12:00 BGL191 FİNAL GRUBU ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 83 - 91 PINAR KARŞIYAKA 0
20 04.02.2018 13:00 BGL187 FİNAL GRUBU İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 63 - 108 ANADOLU EFES 0
20 04.02.2018 14:00 BGL192 FİNAL GRUBU İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 68 - 80 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
20 04.02.2018 14:00 BGL189 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 63 - 75 TOFAŞ 0
20 04.02.2018 15:00 BGL188 FİNAL GRUBU UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 54 - 85 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
21 07.02.2018 18:00 BGL194 FİNAL GRUBU İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 110 - 66 GALATASARAY 0
21 09.02.2018 16:00 BGL195 FİNAL GRUBU BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 101 - 65 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
21 11.02.2018 14:00 BGL193 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 85 - 68 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
21 11.02.2018 14:00 BGL198 FİNAL GRUBU İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 79 - 56 GELİŞİM KOLEJİ 0
21 11.02.2018 16:00 BGL196 FİNAL GRUBU BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 81 - 89 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
21 11.02.2018 17:30 BGL197 FİNAL GRUBU İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 79 - 69 İSTANBUL BBSK 0
22 17.02.2018 15:00 BGL203 FİNAL GRUBU UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 80 - 74 İSTANBUL BBSK 0
22 17.02.2018 17:30 BGL200 FİNAL GRUBU İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 72 - 69 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
22 18.02.2018 13:00 BGL201 FİNAL GRUBU BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 96 - 86 TOFAŞ 0
22 18.02.2018 13:00 BGL202 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 71 - 69 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
22 18.02.2018 13:00 BGL204 FİNAL GRUBU İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 74 - 60 GELİŞİM KOLEJİ 0
22 18.02.2018 15:00 BGL199 FİNAL GRUBU İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 63 - 65 ANADOLU EFES 0
23 24.02.2018 13:00 BGL207 FİNAL GRUBU BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 90 - 69 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
23 24.02.2018 13:00 BGL209 FİNAL GRUBU ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 86 - 90 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
23 25.02.2018 14:00 BGL210 FİNAL GRUBU İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 91 - 72 GALATASARAY 0
23 25.02.2018 14:00 BGL206 FİNAL GRUBU İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 68 - 90 BANVİT 0
23 25.02.2018 14:00 BGL208 FİNAL GRUBU İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 69 - 67 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
23 28.02.2018 18:00 BGL205 FİNAL GRUBU İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES 89 - 75 PINAR KARŞIYAKA 0
24 02.03.2018 17:30 BGL215 FİNAL GRUBU İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 70 - 75 İSTANBUL BBSK 0
24 03.03.2018 14:30 BGL211 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 81 - 76 BANVİT 0
24 04.03.2018 13:00 BGL214 FİNAL GRUBU UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 78 - 71 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
24 04.03.2018 16:00 BGL212 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 71 - 72 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
24 04.03.2018 17:30 BGL213 FİNAL GRUBU İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 84 - 81 TOFAŞ 0
24 04.03.2018 17:30 BGL216 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 53 - 64 GELİŞİM KOLEJİ 0
25 13.03.2018 17:30 BGL218 FİNAL GRUBU İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 61 - 91 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
25 14.03.2018 14:00 BGL220 FİNAL GRUBU İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 80 - 94 BANVİT 0
25 14.03.2018 14:00 BGL221 FİNAL GRUBU İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 66 - 74 PINAR KARŞIYAKA 0
25 14.03.2018 15:00 BGL219 FİNAL GRUBU UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 69 - 80 TOFAŞ 0
25 14.03.2018 17:30 BGL217 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 75 - 110 ANADOLU EFES 0
25 15.03.2018 15:00 BGL222 FİNAL GRUBU ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 77 - 89 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
26 17.03.2018 16:00 BGL224 FİNAL GRUBU İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 79 - 56 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
26 18.03.2018 15:00 BGL226 FİNAL GRUBU BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 75 - 60 GELİŞİM KOLEJİ 0
26 18.03.2018 17:30 BGL227 FİNAL GRUBU İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 85 - 80 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
26 19.03.2018 13:00 BGL225 FİNAL GRUBU BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 91 - 73 GALATASARAY 0
26 19.03.2018 17:30 BGL223 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 105 - 61 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
26 19.03.2018 18:00 BGL228 FİNAL GRUBU İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 71 - 50 İSTANBUL BBSK 0
27 23.03.2018 14:00 BGL232 FİNAL GRUBU ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 84 - 94 BANVİT 0
27 24.03.2018 14:30 BGL230 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 68 - 94 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
27 25.03.2018 13:00 BGL233 FİNAL GRUBU İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 80 - 95 PINAR KARŞIYAKA 0
27 25.03.2018 14:00 BGL234 FİNAL GRUBU İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 73 - 63 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
27 25.03.2018 15:00 BGL231 FİNAL GRUBU İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 76 - 92 TOFAŞ 0
27 25.03.2018 17:00 BGL229 FİNAL GRUBU UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 81 - 83 ANADOLU EFES 0
28 15.04.2018 13:00 BGL237 FİNAL GRUBU BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 85 - 82 BANVİT 0
28 16.04.2018 13:00 BGL238 FİNAL GRUBU İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 89 - 55 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
28 16.04.2018 14:00 BGL239 FİNAL GRUBU İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 68 - 58 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
28 16.04.2018 16:00 BGL240 FİNAL GRUBU ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 100 - 98 GALATASARAY 0
28 16.04.2018 17:00 BGL236 FİNAL GRUBU İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 78 - 48 PINAR KARŞIYAKA 0
28 16.04.2018 19:30 BGL235 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 91 - 70 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
29 21.04.2018 14:00 BGL246 FİNAL GRUBU İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 62 - 63 İSTANBUL BBSK 0
29 22.04.2018 14:00 BGL245 FİNAL GRUBU İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 49 - 76 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
29 22.04.2018 15:00 BGL244 FİNAL GRUBU UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 74 - 40 GELİŞİM KOLEJİ 0
29 22.04.2018 15:30 BGL243 FİNAL GRUBU İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 73 - 64 TOFAŞ 0
29 22.04.2018 17:30 BGL241 FİNAL GRUBU İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 88 - 91 ANADOLU EFES 0
29 23.04.2018 16:00 BGL242 FİNAL GRUBU BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 95 - 85 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
30 25.04.2018 14:00 BGL252 FİNAL GRUBU İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 89 - 68 GALATASARAY 0
30 25.04.2018 16:00 BGL250 FİNAL GRUBU ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 77 - 54 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
30 25.04.2018 16:00 BGL251 FİNAL GRUBU İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 66 - 48 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
30 26.04.2018 18:00 BGL247 FİNAL GRUBU BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 72 - 66 ANADOLU EFES 0
30 26.04.2018 18:00 BGL248 FİNAL GRUBU İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 76 - 60 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
30 26.04.2018 18:00 BGL249 FİNAL GRUBU BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 75 - 72 PINAR KARŞIYAKA 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
33 11.05.2018 18:00 BGL261 Dörtlü Final İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 99 - 70 BANVİT 0
33 11.05.2018 20:30 BGL262 Dörtlü Final İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES 86 - 68 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
34 12.05.2018 14:00 BGL263 Dörtlü Final İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu BANVİT 81 - 82 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
34 12.05.2018 16:30 BGL264 Dörtlü Final İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 71 - 81 ANADOLU EFES 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
31 01.05.2018 13:00 BGL253 Playoff Çeyrek Final ANKARA Ankara Spor Salonu TED ANKARA KOLEJLİLER 66 - 71 ANADOLU EFES 0
31 01.05.2018 13:00 BGL254 Playoff Çeyrek Final BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 75 - 101 BANVİT 0
31 01.05.2018 14:00 BGL255 Playoff Çeyrek Final İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 62 - 81 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
31 01.05.2018 16:00 BGL256 Playoff Çeyrek Final İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 73 - 66 PINAR KARŞIYAKA 0
32 05.05.2018 16:00 BGL257 Playoff Çeyrek Final İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 82 - 56 GELİŞİM KOLEJİ 0
32 05.05.2018 17:30 BGL258 Playoff Çeyrek Final İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 53 - 56 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
32 06.05.2018 14:00 BGL259 Playoff Çeyrek Final BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 78 - 81 TOFAŞ 0
32 06.05.2018 19:30 BGL260 Playoff Çeyrek Final İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 91 - 92 TED ANKARA KOLEJLİLER 0