BSL Pazarlama Zirvesi 24 Eylül Salı Günü Gerçekleştirilecek

Eyl 23, 2019
Basketbol Süper Ligi (BSL) Pazarlama Zirvesi 2019, İstanbul’daki Polat Renaissance Hotel’de yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından bu sene ilki gerçekleştirilecek olan Basketbol Süper Ligi (BSL) Pazarlama Zirvesi 2019, İstanbul’daki Polat Renaissance Hotel’de 24 Eylül 2019 Salı günü düzenlenecek.

Sabah 09.00’da başlayacak ve 16.00’ya kadar sürecek etkinlikte, NBA takımlarından ve pazarlama alanında uzman firmalardan deneyimli konuşmacılar yer alacak. BSL Pazarlama Zirvesi 2019’da NBA takımlarından Brooklyn Nets’in Pazarlama Takımı Genel Müdür Yardımcısı Mark Fine ve Orlando Magic’in Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Chris D’orso, Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim, Sports Production Hub (SPH) CEO’su Massimo Cortinovis, Result Sports CEO’su Mario Leo ve UNICEF’ten Temsilci Yardımcısı Nona Zicherman konuşma yapacak.

21 Ağustos 2019 tarihinde duyurulan ‘Kulüp Mali Denetim ve Lisans Talimatı’ ile kulüplerin yapılarına yönelik bazı yeni regülasyonların getirileceği duyurulmuştu. Bu bağlamda, ilk defa düzenlenecek olan BSL Pazarlama Zirvesi 2019 ile kulüplerin pazarlama, satış ve medya departmanlarının gelişimine katkı sağlanması hedefleniyor.