Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Katılım Süreci Başladı

Ağu 01, 2019
Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi katılım süreci, 01 Ağustos 2019 tarihinde başlamış olup 29 Ağustos 2019 tarihinde de sona erecektir.

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi katılım süreci, 01 Ağustos 2019 tarihinde başlamış olup 29 Ağustos 2019 tarihinde de sona erecektir.

Takımınızın lige katılımının sağlanarak sözleşme, lisans, tescil vb. işlemlerinin başlatılabilmesi için Kadın Ligleri Müdürlüğü’ne teslim edilmesi gereken evraklar aşağıdaki gibidir:
-Katılım bedeli olan 20.000-TL’nin ödendiğine dair banka dekontu,
-Kulüp imza sirküleri,
-Kulüp imza sirkülerinin ibraz edilemediği durumlarda ise; Kulüp yetkilisinin/yetkililerinin yazışma, tescil, lisans işlemleri, sözleşme imzalama, transfer görüşmesi yapma konularında yetkilendirildiğini gösteren yeni dönem için alınmış Kulüp Yönetim Kurulu kararının noter tasdikli sureti ve Kulüp yetkilisinin/yetkililerinin yeni dönem için alınmış noter tasdikli imza beyannamesi,
-Kulüp antetli kağıdına yazılmış ve yetkili kişi(ler) tarafından imzalanmış taahhütname metni,
-Kulüp Bilgi Formu,
-Takım logosu,
-Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bildirir liste.

Yukarıda belirtilen evrakların en geç 29 Ağustos 2019 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar Kadın Ligleri Müdürlüğü’ne ulaştırılması hususunda gereğini ve bilgilerinizi rica ederiz.

KBBL Lige katılım evrakları için tıklayınız