U14 (Erkek ve Kız) Türkiye Şampiyonaları’nda İlk Gün Tamamlandı

Nis 22, 2019
Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 sezonu U14 (Erkek – Kız) Türkiye Şampiyonaları’nda ilk gün müsabakaları tamamlandı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 sezonu U14 (Erkek – Kız) Türkiye Şampiyonaları’nda ilk gün müsabakaları tamamlandı.

U14 (Erkek – Kız) Türkiye Şampiyonaları 2018-2019 sezonu erkeklerde; Antalya, kızlarda ise Kocaeli illerinde oynanıyor.

Antalya’da düzenlenen U14 Erkekler Türkiye Şampiyonaları’nda program ve alınan sonuçlar şu şekilde:

U14 Erkekler Türkiye Şampiyonaları

22.04.2019

12:00

FENERBAHÇE

ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ

78

-

67

14:00

ANADOLU EFES

ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK

55

-

35

16:00

GÜNDOĞDU RED DOLPHİNS

GALATASARAY

53

-

89

18:00

BEŞİKTAŞ

ESKİŞEHİR GELİŞİM

83

-

81

12:00

GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K.

DARÜŞŞAFAKA

65

-

72

14:00

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ZAFER KOLEJİ

87

-

76

16:00

BANDIRMA KIRMIZI

ÇAYYOLU BASKETBOL

82

-

58

18:00

MG SPOR B

TOFAŞ SPOR KULÜBÜ

39

-

59

23.04.2019

12:00

TOFAŞ SPOR KULÜBÜ

BANDIRMA KIRMIZI

 

-

 

14:00

ÇAYYOLU BASKETBOL

MG SPOR B

 

-

 

16:00

ZAFER KOLEJİ

GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K.

 

-

 

18:00

DARÜŞŞAFAKA

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

-

 

12:00

ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK

FENERBAHÇE

 

-

 

14:00

ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ

ANADOLU EFES

 

-

 

16:00

ESKİŞEHİR GELİŞİM

GÜNDOĞDU RED DOLPHİNS

 

-

 

18:00

GALATASARAY

BEŞİKTAŞ

 

-

 

24.04.2019

12:00

GÜNDOĞDU RED DOLPHİNS

BEŞİKTAŞ

 

-

 

14:00

ESKİŞEHİR GELİŞİM

GALATASARAY

 

-

 

16:00

FENERBAHÇE

ANADOLU EFES

 

-

 

18:00

ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK

ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ

 

-

 

12:00

BANDIRMA KIRMIZI

MG SPOR B

 

-

 

14:00

TOFAŞ SPOR KULÜBÜ

ÇAYYOLU BASKETBOL

 

-

 

16:00

GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 

-

 

18:00

ZAFER KOLEJİ

DARÜŞŞAFAKA

 

-

 

 

U14 Kızlar Türkiye Şampiyonaları

22.04.2019

12:00

DÜZCE BELEDİYE

FENERBAHÇE

80

-

54

14:00

ÇUKUROVA DOĞUŞ

BEŞİKTAŞ

76

-

75

16:00

KAHRAMANKAZAN BELEDİYE

EMLAK KONUT

62

-

52

18:00

GALATASARAY

CANİK BELEDİYE

77

-

43

12:00

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

60

-

71

14:00

NESİBE AYDIN

TOROSLAR BELEDİYE

62

-

52

16:00

İNANÇ SPOR

RÖNESANS

58

-

50

18:00

KARŞIYAKA ALBATROS

ÜLKÜ SPOR

36

-

59

23.04.2019

12:00

ÜLKÜ SPOR

İNANÇ SPOR

 

-

 

14:00

RÖNESANS

KARŞIYAKA ALBATROS

 

-

 

16:00

TOROSLAR BELEDİYE

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

 

-

 

18:00

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

NESİBE AYDIN

 

-

 

12:00

BEŞİKTAŞ

DÜZCE BELEDİYE

 

-

 

14:00

FENERBAHÇE

ÇUKUROVA DOĞUŞ

 

-

 

16:00

CANİK BELEDİYE

KAHRAMANKAZAN BELEDİYE

 

-

 

18:00

EMLAK KONUT

GALATASARAY

 

-

 

24.04.2019

12:00

KAHRAMANKAZAN BELEDİYE

GALATASARAY

 

-

 

14:00

CANİK BELEDİYE

EMLAK KONUT

 

-

 

16:00

DÜZCE BELEDİYE

ÇUKUROVA DOĞUŞ

 

-

 

18:00

BEŞİKTAŞ

FENERBAHÇE

 

-

 

12:00

İNANÇ SPOR

KARŞIYAKA ALBATROS

 

-

 

14:00

ÜLKÜ SPOR

RÖNESANS

 

-

 

16:00

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

NESİBE AYDIN

 

-

 

18:00

TOROSLAR BELEDİYE

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

 

-

 


U14 Erkekler
Antalya’da oynanan karşılaşmaların programı ve alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız

U14 Kızlar
Kocaeli’de oynanan karşılaşmaların programı ve alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız