Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde Final Grubu’nda Yer Alacak Takımlar Belli Oldu

Mar 11, 2019
Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 2018-2019 sezonunda oynanan play-off eleme karşılaşmalarının ardından final grubunda yer alacak takımlar belli oldu.

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 2018-2019 sezonunda oynanan play-off eleme karşılaşmalarının ardından final grubunda yer alacak takımlar belli oldu.

Play-off eleme ilk tur eşleşmelerinde iki galibiyete ulaşan Düzce Belediye, İzmir BŞB, Giresun Üniversitesi, Botaş Gelişim, Emlak Konut Spor Kulübü ve Fenerbahçe Gelişim, 19-24 Mart tarihleri arasında Adana ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek Kadınlar Bölgesel Final Grubu’nda mücadele edecek.

KBBL Play-Off eleme ilk tur maçlarından alınan sonuçlar şu şekilde:
6 Mart Çarşamba
14:00 Giresun Üniversitesi 60 – 49 Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi
17:30 Düzce Belediye 83 – 50 Kocaeli Basket
18:00 Nazilli Belediye 62 – 69 İzmir BŞB.
18:00 Burhaniye Belediye 51 – 68 Botaş Gelişim
18:00 Fenerbahçe Gelişim 65 – 46 Adana BŞB.
18:30 Emlak Konut Spor Kulübü 77 – 45 Çerkezköy Belediye

9 Mart Cumartesi
13:00 Kocaeli Basket 47 – 71 Düzce Belediye
14:00 İzmir BŞB. 62 – 52 Nazilli Belediye
17:00 Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi 56 – 66 Giresun Üniversitesi
17:00 Botaş Gelişim 75 – 51 Burhaniye Belediye
17:00 Çerkezköy Belediye 36 – 77 Emlak Konut Spor Kulübü
18:00 Adana Bşb. 61 – 72 Fenerbahçe Gelişim

Adana ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek Kadınlar Bölgesel Final Grubu’nun programı şu şekilde:
19 Mart Salı
13:00 Giresun Üniversitesi - Düzce Belediye
15:15 İzmir BŞB - Fenerbahçe Gelişim
17:30 Botaş Gelişim - Emlak Konut Spor Kulübü

20 Mart Çarşamba
13:00 Düzce Belediye - İzmir BŞB
15:15 Emlak Konut Spor Kulübü - Giresun Üniversitesi
17:30 Fenerbahçe Gelişim - Botaş Gelişim

21 Mart Perşembe
13:00 İzmir BŞB - Emlak Konut Spor Kulübü
15:15 Botaş Gelişim - Giresun Üniversitesi
17:30 Fenerbahçe Gelişim - Düzce Belediye

23 Mart Cumartesi
13:00 Giresun Üniversitesi - Fenerbahçe Gelişim
15:15 Botaş Gelişim - İzmir BŞB
17:30 Emlak Konut Spor Kulübü - Düzce Belediye

24 Mart Pazar
İzmir BŞB - Giresun Üniversitesi
Düzce Belediye -  Botaş Gelişim
Fenerbahçe Gelişim - Emlak Konut Spor Kulübü

*Son gün oynanacak karşılaşmaların başlama saati daha sonra açıklanacaktır.