Kadınlar Federasyon Kupası'nda Şampiyon: Elazığ İl Özel İdare

Eyl 21, 2018
Edremit'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kadınlar Federasyon Kupası finalinde Elazığ İl Özel İdare, A Koleji’ni 78-72’lik skorla mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

Edremit'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kadınlar Federasyon Kupası finalinde Elazığ İl Özel İdare, A Koleji’ni 78-72’lik skorla mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

Edremit Spor Salonu’nda oynanan ve TBF Youtube kanalından da naklen yayınlanan mücadelede Elazığ İl Özel İdare adına Aslı Sevinç 24 sayı- 7 ribaunt- 4 asist, Nihan Demirkol 18 sayı- 6 ribaunt- 5 asist ve Manolya Kurtulmuş da 13 sayı- 2 ribaunt- 4 asistle oynadı.

A Koleji’nde ise Gamze Zeren 15 sayı, Mercedes Walker 14 sayı- 7 ribaunt ve Büşra Akgün de 11 sayıyla maçı tamamladı.

Kadınlar Federasyon Kupası’nda A Grubu’nda Yalova VIP Gençlik, Galatasaray Gelişim, Urla Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi, B Grubu’nda Edremit Bld. Gürespor, Mardin Büyükşehir Belediye, Elazığ İl Özel İdare ve Bursa Büyükşehir Belediyesi, C Grubu’nda Nesibe Aydın, Mersin BŞB Gelişim, İstanbul Üniversitesi Gelişim ve A Koleji, D Grubu’nda da Çankaya Üniversitesi, Bayraklı Belediyesi, İstanbulgücü ve Mersin Üniversitesi mücadele etti.

Burhaniye Atatürk Spor Salonu ve Edremit Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalardan alınan sonuçlar şu şekilde:

TKBL Federasyon Kupası

Tarih|Saat

Grup

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

22.09.2018 I 13:00

A

Edremit Spor Salonu

Yalova VIP Gençlik

Galatasaray Gelişim

53-85

22.09.2018 I 15:15

A

Edremit Spor Salonu

Urla Belediyesi

Akdeniz Üniversitesi

73-60

23.09.2018 I 15:15

A

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Akdeniz Üniversitesi

Yalova VIP Gençlik

69-73

23.09.2018 I 13:00

A

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Galatasaray Gelişim

Urla Belediyesi

56-76

24.09.2018 I 13:00

A

Edremit Spor Salonu

Urla Belediyesi

Yalova VIP Gençlik

84-55

24.09.2018 I 15:15

A

Edremit Spor Salonu

Galatasaray Gelişim

Akdeniz Üniversitesi

76-55

Tarih|Saat

Grup

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

22.09.2018 I 17:30

B

Edremit Spor Salonu

Edremit Bld. Gürespor

Mardin Büyükşehir Belediyesi

58-64

22.09.2018 I 19:45

B

Edremit Spor Salonu

Elazığ İl Özel İdare

Bursa BŞB

80-73

23.09.2018 I 17:30

B

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Mardin Büyükşehir Belediyesi

Elazığ İl Özel İdare

83-80

23.09.2018 I 19:45

B

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Bursa BŞB

Edremit Bld. Gürespor

68-90

24.09.2018 I 17:30

B

Edremit Spor Salonu

Elazığ İl Özel İdare

Edremit Bld. Gürespor

76-65

24.09.2018 I 19:45

B

Edremit Spor Salonu

Mardin Büyükşehir Belediyesi

Bursa BŞB

48-68

Tarih|Saat

Grup

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

22.09.2018 I 13:30

C

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Nesibe Aydın

Mersin BŞB Gelişim

68-58

22.09.2018 I 15:45

C

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

İstanbul Üniversitesi Gelişim

A. Koleji

66-62

23.09.2018 I 13:40

C

Edremit Spor Salonu

Mersin BŞB Gelişim

İstanbul Üniversitesi Gelişim

80-54

23.09.2018 I 15:45

C

Edremit Spor Salonu

A. Koleji

Nesibe Aydın

62-68

24.09.2018 I 13:30

C

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

İstanbul Üniversitesi Gelişim

Nesibe Aydın

50-75

24.09.2018 I 15:45

C

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Mersin BŞB Gelişim

A. Koleji

52-73

Tarih|Saat

Grup

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

22.09.2018 I 18:00

D

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Çankaya Üniversitesi

Bayraklı Belediyesi

48-67

22.09.2018 I 20:15

D

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

İstanbulgücü

Mersin Üniversitesi

78-70

23.09.2018 I 18:00

D

Edremit Spor Salonu

Bayraklı Belediyesi

İstanbulgücü

71-62

23.09.2018 I 20:15

D

Edremit Spor Salonu

Mersin Üniversitesi

Çankaya Üniversitesi

61-91

24.09.2018 I 18:00

D

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

İstanbulgücü

Çankaya Üniversitesi

47-77

24.09.2018 I 20:15

D

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Bayraklı Belediyesi

Mersin Üniversitesi

66-52

Çeyrek Final

Tarih|Saat


Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

26.09.2018 I 13:00


Edremit Spor Salonu

Urla Belediyesi

Elazığ İl Özel İdare

58-72

26.09.2018 I 15:15


Edremit Spor Salonu

Nesibe Aydın

Çankaya Üniversitesi

63-68

26.09.2018 I 17:30


Edremit Spor Salonu

Mardin Büyükşehir Belediye

Galatasaray Gelişim

70-66

26.09.2018 I 19:45


Edremit Spor Salonu

Bayraklı Belediyesi

A. Koleji

64-72

Yarı Final

Tarih|Saat


Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

27.09.2018 I 15:15


Edremit Spor Salonu

Elazığ İl Özel İdare

Çankaya Üniversitesi

71-70

27.09.2018 I 17:30


Edremit Spor Salonu

Mardin Büyükşehir Belediye

A. Koleji

54-58

Final

Tarih|Saat


Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

29.09.2018 I 15:00


Edremit Spor Salonu

Elazığ İl Özel İdare

A. Koleji

78-72


TBF-29092018_001_0000000000000000000001 (6)

TBF-29092018_001_0000000000000000000001 (5)

TBF-29092018_001_0000000000000000000001 (3)

TBF-29092018_001_0000000000000000000001 (2)

TBF-29092018_001_0000000000000000000001 (8)

TBF-29092018_001_0000000000000000000001 (7)

ELAZIG-AKOLEJI1_29092018_000000 (6)

ELAZIG-AKOLEJI1_29092018_000000 (3)

ELAZIG-AKOLEJI1_29092018_000000 (2)

ELAZIG-AKOLEJI1_29092018_000000 (5)
ORDU-MARDIN3_27092018_00000000000001 (1)

ORDU-MARDIN3_27092018_00000000000001 (2)

ORDU-MARDIN3_27092018_00000000000001 (3)

ORDU-MARDIN3_27092018_00000000000001 (4)

ORDU-MARDIN3_27092018_00000000000001 (5)

ORDU-MARDIN3_27092018_00000000000001 (6)

ORDU-MARDIN3_27092018_00000000000001 (7)

CANKAYA-ELAZIG_27092018_00000001 (7)

CANKAYA-ELAZIG_27092018_00000001 (5)

CANKAYA-ELAZIG_27092018_00000001 (4)

CANKAYA-ELAZIG_27092018_00000001 (6)

CANKAYA-ELAZIG_27092018_00000001 (3)

CANKAYA-ELAZIG_27092018_00000001 (2)

Federasyon Kupasi_22092018_0000001 (1)

Federasyon Kupasi_22092018_0000001 (4)

Federasyon Kupasi_22092018_0000001 (2)