Erkekler Federasyon Kupası'nda Final Grubu'na Kalan Ekipler Belli Oldu

Eyl 17, 2017
Antalya’da düzenlenen Türkiye Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda oynanan ilk tur karşılaşmalarının ardından Final Grubu’na kalan ekipler belli oldu.

Antalya’da düzenlenen Türkiye Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda oynanan ilk tur karşılaşmalarının ardından Final Grubu’na kalan ekipler belli oldu.

Atatürk Spor Salonu, Kepez Turgut Özal Spor Salonu ve Antalya Spor Salonu’nda oynanan maçların ardından, A Grubu’nda Bakırköy Basket, Ankara DSİ, Akhisar Belediye, B Grubu’nda Türk Telekom, Bahçeşehir Koleji, Selçuklu Belediyesi ve C Grubu’nda da Antalyaspor ile Yalova Group Belediye, adını Final Grubu’na yazdırmayı başardı.

Federasyon Kupası ilk turunda gruplarda alınan sonuçlar ve puan durumları şu şekilde:

 A Grubu
(Antalya Atatürk Spor Salonu)
Tarih I Saat   Salon A Takım  Skor  B Takım 

18.09.2017 13:00

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

AKHİSAR BELEDİYE

76

-

75

SAMSUN BŞB. ANAKENT

18.09.2017 15:15

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

BAKIRKÖY BASKET

75

-

84

KARESİ SPOR

18.09.2017 17:30

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

ANKARA DSİ

78

-

68

HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJİ

19.09.2017 13:00

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

SAMSUN BŞB. ANAKENT

80

-

95

BAKIRKÖY BASKET

19.09.2017 15:15

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

KARESİ SPOR

62

-

80

ANKARA DSİ

19.09.2017 17:30

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJİ

88

-

94

AKHİSAR BELEDİYE

20.09.2017 13:00

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

ANKARA DSİ

76

-

78

BAKIRKÖY BASKET

20.09.2017 15:15

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

SAMSUN BŞB. ANAKENT

74

-

70

HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJİ

20.09.2017 17:30

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

AKHİSAR BELEDİYE

70

-

53

KARESİ SPOR

22.09.2017 13:00

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

KARESİ SPOR

84

-

73

SAMSUN BŞB. ANAKENT

22.09.2017 15:15

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

BAKIRKÖY BASKET

90

-

75

HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJİ

22.09.2017 17:30

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

AKHİSAR BELEDİYE

79

-

82

ANKARA DSİ

23.09.2017 13:00

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJİ

73

-

79

KARESİ SPOR

23.09.2017 15:15

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

BAKIRKÖY BASKET

91

-

81

AKHİSAR BELEDİYE

23.09.2017 17:30

Antalya ATATÜRK Spor Salonu

SAMSUN BŞB. ANAKENT

74

-

69

ANKARA DSİ


 A Grubu Puan Durumu
   Takım  G  M  A  Y  P

1

BAKIRKÖY BASKET

5

4

1

429

396

9

2

ANKARA DSİ

5

3

2

385

361

8

3

AKHİSAR BELEDİYE

5

3

2

400

389

8

4

KARESİ SPOR

5

3

2

362

371

8

5

SAMSUN BŞB. ANAKENT

5

2

3

376

394

7

6

HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJİ

5

0

5

374

415

5


 B Grubu
(Kepez Turgut Özal Spor Salonu)
 Tarih I Saat Salon  A Takım  Skor B Takım 

18.09.2017 13:30

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

TÜRK TELEKOM

52

-

75

DÜZCE BELEDİYE

18.09.2017 15:45

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

PETKİM

64

-

74

SELÇUKLU BELEDİYESİ

18.09.2017 18:00

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

73

-

55

BANDIRMA KIRMIZI

19.09.2017 13:30

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

DÜZCE BELEDİYE

77

-

81

PETKİM

19.09.2017 15:45

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

SELÇUKLU BELEDİYESİ

65

-

87

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

19.09.2017 18:00

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

BANDIRMA KIRMIZI

49

-

78

TÜRK TELEKOM

20.09.2017 13:30

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

83

-

66

PETKİM

20.09.2017 15:45

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

DÜZCE BELEDİYE

67

-

63

BANDIRMA KIRMIZI

20.09.2017 18:00

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

TÜRK TELEKOM

72

-

62

SELÇUKLU BELEDİYESİ

22.09.2017 13:30

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

SELÇUKLU BELEDİYESİ

71

-

48

DÜZCE BELEDİYE

22.09.2017 15:45

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

PETKİM

93

-

62

BANDIRMA KIRMIZI

22.09.2017 18:00

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

TÜRK TELEKOM

74

-

71

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

23.09.2017 13:30

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

BANDIRMA KIRMIZI

71

-

72

SELÇUKLU BELEDİYESİ

23.09.2017 15:45

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

PETKİM

62

-

91

TÜRK TELEKOM

23.09.2017 18:00

Kepez Turgut Özal Spor Salonu

DÜZCE BELEDİYE

86

-

82

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ


 B Grubu Puan Durumu
   Takım P 

1

TÜRK TELEKOM

5

4

1

367

319

9

2

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

5

3

2

396

346

8

3

SELÇUKLU BELEDİYESİ

5

3

2

344

342

8

4

DÜZCE BELEDİYE

5

3

2

353

349

8

5

PETKİM

5

2

3

366

387

7

6

BANDIRMA KIRMIZI

5

0

5

300

383

5


C Grubu
(Antalya Spor Salonu) 
 Tarih I Saat Salon A Takım  Skor  B Takım 

18.09.2017 14:00

Antalya Spor Salonu

ANTALYASPOR

62

-

56

OGM ORMAN GENÇLİK

18.09.2017 16:15

Antalya Spor Salonu

YALOVA GROUP BELEDİYE

59

-

94

İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ

18.09.2017 18:30

Antalya Spor Salonu

BURSASPOR DURMAZLAR

75

-

79

AFYON BELEDİYESİ

19.09.2017 14:00

Antalya Spor Salonu

OGM ORMAN GENÇLİK

71

-

77

YALOVA GROUP BELEDİYE

19.09.2017 16:15

Antalya Spor Salonu

İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ

61

-

73

BURSASPOR DURMAZLAR

19.09.2017 18:30

Antalya Spor Salonu

AFYON BELEDİYESİ

59

-

76

ANTALYASPOR

20.09.2017 14:00

Antalya Spor Salonu

BURSASPOR DURMAZLAR

67

-

83

YALOVA GROUP BELEDİYE

20.09.2017 16:15

Antalya Spor Salonu

OGM ORMAN GENÇLİK

67

-

77

AFYON BELEDİYESİ

20.09.2017 18:30

Antalya Spor Salonu

ANTALYASPOR

78

-

70

İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ

22.09.2017 14:00

Antalya Spor Salonu

İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ

72

-

60

OGM ORMAN GENÇLİK

22.09.2017 16:15

Antalya Spor Salonu

YALOVA GROUP BELEDİYE

68

-

65

AFYON BELEDİYESİ

22.09.2017 18:30

Antalya Spor Salonu

ANTALYASPOR

73

-

76

BURSASPOR DURMAZLAR

23.09.2017 14:00

Antalya Spor Salonu

AFYON BELEDİYESİ

77

-

75

İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ

23.09.2017 16:15

Antalya Spor Salonu

YALOVA GROUP BELEDİYE

78

-

89

ANTALYASPOR

23.09.2017 18:30

Antalya Spor Salonu

OGM ORMAN GENÇLİK

73

-

67

BURSASPOR DURMAZLAR


 C Grubu Puan Durumu
   Takım

1

ANTALYASPOR

5

4

1

378

339

9

2

YALOVA GROUP BELEDİYE

5

3

2

365

386

8

3

AFYON BELEDİYESİ

5

3

2

357

361

8

4

BURSASPOR DURMAZLAR

5

2

3

358

369

7

5

İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ

5

2

3

372

347

7

6

OGM ORMAN GENÇLİK

5

1

4

327

355

6



FederasyonKupasi_22092017_00001 (4)

FederasyonKupasi_22092017_0009_0000001 (1)

FederasyonKupasi_22092017_0009_0000001 (2)

FederasyonKupasi_22092017_0009_0000001 (3)

FederasyonKupasi_22092017_0009_0000001 (4)

FederasyonKupasi_22092017_0009_0000001 (5)

FederasyonKupasi_22092017_0009_0000001 (6)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (1)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (2)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (3)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (5)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (6)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (7)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (8)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (9)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (10)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (11)

FederasyonKupasi_22092017_00001 (12)



FederasyonKupasi_20092017_00001 (3)

FederasyonKupasi_20092017_00001 (2)

OGM Orman - Yalova Bld-19092017_0002 (2)

OGM Orman - Yalova Bld-19092017_0002 (1)

FederasyonKupasi_20092017_00001_01 (1)

FederasyonKupasi_20092017_00001_01 (2)

FederasyonKupasi_20092017_00001_01 (3)

FederasyonKupasi_20092017_00001_01 (4)

FederasyonKupasi_20092017_00001_01 (5)

FederasyonKupasi_20092017_00001_01 (6)

FederasyonKupasi_20092017_00001_01 (7)