Yıldız Kızlar'da Şampiyon İspanya

Ağu 08, 2016
İtalya’nın Udine şehrinde organize edilen Avrupa Şampiyonası'nda U16 Yıldız Kız Milli Takımımız dokuzuncu olurken, İspanya şampiyonluğa ulaştı.


İtalya’nın Udine şehrinde organize edilen Avrupa Şampiyonası'nda U16 Yıldız Kız Milli Takımımız dokuzuncu olurken, İspanya şampiyonluğa ulaştı
 
Turnuvada oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçları şu şekilde:

6 Ağustos Cumartesi
A 15:15 Portekiz - Almanya 51 - 72
C 15:15 Sırbistan – Beyaz Rusya 76 - 92
A 17:30 İspanya - Macaristan 59 - 46
D 17:30 Fransa - Hırvatistan 51 - 44
C 19:45 Çek Cumhuriyeti - Letonya 58 - 45
D 19:45 Slovak Cumhuriyeti - İsveç 27 - 56
B 22:00 Türkiye - Litvanya 60 - 77
B 22:00 Rusya - İtalya 43 - 60

7 Ağustos Pazar
A 15:15 Macaristan - Portekiz 59 - 48
C 15:15 Beyaz Rusya – Çek Cumhuriyeti 46 -79
B 17:30 Litvanya - Rusya 85 - 75
D 17:30 Hırvatistan – Slovak Cumhuriyeti 58 - 40
C 19:45 Letonya - Sırbistan 70 - 61
D 19:45 İsveç - Fransa 32 - 71
A 22:00 Almanya - İspanya 53 - 40
B 22:00 İtalya - Türkiye 75 - 47

9 Ağustos Salı
A 15:15 Macaristan - Almanya 63-72
D 15:15 Hırvatistan - İsveç 53-50
C 17:30 Letonya – Beyaz Rusya 56-61
D 17:30 Slovak Cumhuriyeti - Fransa 29-77
A 19:45 Portekiz - İspanya 28-66
B 19:45 Türkiye - Rusya 54-67
B 22:00 İtalya - Litvanya 80-70
C 22:00 Sırbistan – Çek Cumhuriyeti 63-78

A GRUBU O G M PUAN
Almanya 3 3 0 6
İspanya 3 2 1 5
Macaristan 3 1 2 4
Portekiz 3 0 3 3

B GRUBU O G M PUAN
İtalya 3 3 0 6
Litvanya 3 2 1 5
Rusya 3 1 2 4
Türkiye 3 0 3 3

C GRUBU O G M PUAN
Çek Cumhuriyeti 3 3 0 6
Beyaz Rusya 3 2 1 5
Letonya
3 1 2 4
Sırbistan 3 0 3 3

D GRUBU O G M PUAN
Fransa 3 3 0 6
Hırvatistan 3 2 1 5
İsveç 3 1 2 4
Slovak Cum. 3 0 3 3


Son 16 Programı - 10 Ağustos Çarşamba

25

15:15

Almanya – TÜRKİYE

63-43

29

15:15

Çek Cumhuriyeti – Slovak Cumhuriyeti

65-47

26

17:30

İspanya – Rusya

48-47

30

17:30

Belarus – İsveç

62-56

27

19:45

Litvanya – Macaristan

74-72

31

19:45

Hırvatistan – Letonya

53-49

28

22:00

İtalya – Portekiz

60-51

32

22:00

Fransa – Sırbistan

85-50


Çeyrek Final Turu 12 Ağustos Cuma
Klasman 9-16 15:15 Türkiye - İsveç 66-53
Klasman 9-16 17:30 Rusya - Slovakya 72-60
Klasman 9-16 19:45 Macaristan - Sırbistan 68-59
Klasman 9-16 22:00 Portekiz - Letonya 32-58
Çeyrek Final 15:15 Almanya - Belarus 69-53
Çeyrek Final 17:30 İspanya - Çek Cumhuriyeti 63-51
Çeyrek Final 19:45 Litvanya - Fransa 36-76
Çeyrek Final 22:00 İtalya - Hırvatistan 50-45

Yarı Final 13 Ağustos Cumartesi
47 19:45 Almanya - Fransa 44-43
48 22:00 İspanya –İtalya 57-49
KLASMAN GRUBU (9-16)
41 15:15 İsveç - Sırbistan 51-79
45 15:15 Beyaz Rusya - Litvanya 68-71
42 17:30 Slovak Cumhuriyeti – Portekiz 51-88 
46 17:30 Çek Cumhuriyeti – Hırvatistan 41-50
43 19:45 Türkiye - Macaristan 63-56
44 22:00 Rusya –Letonya 63-68

14 Ağustos Pazar Final
22:00 Almanya - İspanya 48-64 | Final
19:45 Fransa - İtalya 68-50 | Üçüncülük
12:30 İsveç - Slovakya 49-73
14:45 Sırbistan - Portekiz 77-74
15:15 Belarus - Çek Cum. 58-84
17:00 Macaristan - Rusya 56-63
17:30 Litvanya - Hırvatistan 51-54
19:15 Türkiye - Letonya 60-56