U17 Genç B Erkek Milli Takım Kampı Başladı

Haz 24, 2013
2014 Gençler Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U17 Genç B Erkek Milli Takımımız, İstanbul’daki kampta ilk antrenmanını yaptı.

2014 Gençler Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U17 Genç B Erkek Milli Takımımız, İstanbul’daki kampta ilk antrenmanını yaptı.

Antrenörlüğünü Ömer Uğurata’nın yaptığı Genç B Erkek Milli Takımımız, 14-17 Nisan tarihleri arasında yapacağı İstanbul kampı için bugün saat 13:00’te Ataköy Marina Otel’de toplandı. 

Dört gün sürecek kampın ilk antrenmanını Bayrampaşa Sancak Spor Salonu’nda yapan Ay-Yıldızlılarımızda baş antrenör Ömer Uğurata, ilerisi için umut vadeden bir kadro ile çalıştıklarını dile getirirken, “Genç B Milli Takımı olarak bu sene ikinci defa toplanıyoruz. Bazı oyuncularımız Genç Milli Takım kadrosuna dahil olurken, onların dışında kalan ve ilerisi için umut vadeden yeni oyuncularla birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Geçen sene iyi bir şekilde işleyen sistemimiz doğrultusunda hazırlıklarımıza devam edip, kazandığımız alışkanlıkların iyice oturması için bu kampta da elimizden geleni yapacağız. Önümüzdeki sene Yıldız Milli Takımımızdan gelecek olan oyuncularla birlikte Genç Milli Takım kadrosuna girmek için üst seviyede bir rekabet olacak. Bu durumun sonucunda da kazanan yine milli takımımız olacaktır” şeklinde konuştu.

Genç B Milli Takım’ın idari, teknik ve oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor;

Kerim ŞEN İdareci
  Ömer UĞURATA
Antrenör TBF
  Faruk RASNA
Yard. Antrenör FMV Işık
  Ozan HAVUZLU
Yard. Antrenör
  Hüseyin Ali ER
Masör Beşiktaş JK

Oyuncu kadrosu;

Erris Nushi Bandırma Kırmızı
  Görkem Gümüşçekiçci
Beşiktaş JK
  Doğuş Özdemiroğlu, Ediz Oktay
Darüşşafaka
  A.Barış Yurteri, Ayberk Olmaz
Fenerbahçe Ülker
  Tolunay Çifçi, Ege Arar
Galatasaray MP
  S. Oğuzhan Çakmak
İstanbul DSİ
  Ömer Bes
M.Milli Piyango
  M.Serhat Özaydın, Mustafa Kırcalı
MG Spor
  Oğulcan Baykan
Pertevniyal
  MertcanSolkol
P. Karşıyaka
  Serkan Kırçe
Yeşilyurt
  Uraz Şentürk
Fastbreak /KKTC